Orylion Fundacja Promocji Edukacyjnej

Doskonalenie zawodowe dla biznesu

Fundacje i instytucje charytatywne
al. Warszawska 102, 20-010 Lublin lubelskie
Poniedziałek 08:00 - 16:00
Wtorek 08:00 - 16:00
Środa 08:00 - 16:00
Czwartek 08:00 - 16:00
Piątek 08:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
(3 opinie) napisz opinię
Telefon
(81) 532 62 06
Sekretariat
815326206
biuro@orylion.pl
730755444
Orylion Fundacja Promocji Edukacyjnej

Informacje

Opis działalności
Fundacja Promocji Edukacyjnej Orylion, zlokalizowana jest w Lublinie. Nasza fundacja od 2004 roku zajmuje się doskonaleniem zawodowym dla biznesu.
Produkty i usługi
Głównym profilem naszej działalności jest realizacja szkoleń stacjonarnych oraz szkoleń wyjazdowych. Naszym priorytetem jest świadczenie najwyższej jakości usług, dlatego też proponujemy Państwu szkolenia oraz kursy oparte na wieloletnim doświadczeniu naszych partnerów i współpracowników.

W naszej ofercie znajdują się szkolenia obejmujące dziedziny takie jak:

- zarządzanie,
- informatyka,
- finanse,
- hr,
- kadry,
- prawo,
- podatki.

Co więcej, oferujemy także usługi w zakresie kompleksowego doradztwa biznesowego. Zespół wykwalifikowanych osób o wysokich kwalifikacjach zawodowych pomaga Państwu w zakresie marketingu i sprzedaży, finansów prawa, a także w zakresie kapitału ludzkiego.

Eksperci działający w branży od wielu lat dokładają wszelkich starań, aby zadowolić nawet najbardziej wymagających Klientów. Współpracujemy z ponad 50 ekspertami i trenerami z całej Polski. Gwarantujemy wysoki poziom merytoryczny wykładowców i profesjonalną obsługę.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z Fundacją Promocji Edukacyjnej Orylion z Lublina.
Certyfikaty
Lista Firm i Instytucji, które brały udział w szkoleniach realizowanych przez FPE: Szkolenia z zakresu finansów: PGNIG S.A. DS SMITH POLSKA S.A. POWIATOWY URZĄD PRACY W SŁUBICACH FIRMA HANDLOWA A&A POLSKIE SIECI ELEKTROENERGETYCZNE WSCHÓD S.A. CENTRUM INNOWACJI I TRANSFERU TECHNOLOGII LPNT Sp. z o. o. BANK GOSPODARKI ŻYWNOŚCIOWEJ S.A. Szkolenia z zakresu zarządzania projektami : NARODOWY BANK POLSKI PGE ELEKTROWNIA TURÓW S.A. DATA SYSTEM SITECH SP. Z O.O. ERGO SP. Z O.O.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
lubelskie

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
K
Kajetan
Doskonale wiedzą jak organizować skuteczne szkolenia.
Z
Zofia
Poleciła mi ich znajoma. Bardzo ich wychwalała więc również postanowiłam wziąć udział w szkoleniu i nie zawiodłam się. Zdobyta wiedza z pewnością przyda mi się w pracy.
E
Emil
Szkolenia z zakresu marketingu to był strzał w 10! Jestem bardzo zadowolony, pobudzony do działania, a w mojej głowie jest masa nowych pomysłów na rozwój mojej firmy.