Hamlet Naczynia i Opakowania Jednorazowe

Hurtownia i produkcja naczyń i opakowań jednorazowych.

Opakowania jednorazowe
ul. Aleja Spółdzielczości Pracy 119, 20-147 Lublin lubelskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(81) 526 22 66
817427664
Adres korespondencyjny
ul. Aleja Spółdzielczości Pracy 119, 20-147 Lublin lubelskie

Informacje

Opis działalności
Sprzedaż i produkcja opakowań, naczyń, tacek, sztućców jednorazowego użytku, różnego rodzaju ozdób oraz środków utrzymania czystości.
Produkty i usługi
PPHU Hamlet zajmuje się sprzedażą oraz produkcją opakowań jednorazowych, ozdób oraz środków służących utrzymaniu czystości. Firma istnieje na polskim rynku od 1989 roku, a wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam wypracować efektywny model sprzedaży i produkcji.

W naszej ofercie dostępne są produkty najwyższej jakości, które spełniają normy bezpieczeństwa, przechodzą złożone testy i są dopuszczone do kontaktu z żywnością. Wśród asortymentu można znaleźć pojemniki na ciasta, kubki do piwa czy foremki. Polecamy także tacki, sztućce i wytrzymałe reklamówki. Dużą popularnością cieszą się styropianowe pojemniki na żywność, wykorzystywane przede wszystkim w zakładach gastronomicznych. Cały czas powiększamy asortyment, dlatego jesteśmy otwarci na Państwa sugestie.

Realizujemy sprzedaż swoich artykułów, zarówno stacjonarnie – w pięciu punktach handlowych, jak i online. W naszym sklepie internetowym można zapoznać się z pełną ofertą produktową i złożyć zamówienie bez wychodzenia z domu czy biura. Umożliwiamy zakupy hurtowe dla firm, a także prowadzimy sprzedaż detaliczną dla klientów indywidualnych.

Z naszej oferty korzysta wiele biur oraz instytucji - mamy grono stałych kontrahentów, którzy są najlepszą wizytówką przedsiębiorstwa. Bezpłatny dowóz zamówionych produktów dostępny jest na terenie Lublina, gdzie mieści się nasza główna siedziba oraz w okolicznych miejscowościach. Zamówienia do innych miast wysyłamy sprawdzonym kurierem, dlatego możemy zapewnić krótki czas realizacji poszczególnych zleceń.

Zapraszamy do kontaktu lub odwiedzenia naszej siedziby. Służymy pomocą, odpowiemy także na Państwa pytania i chętnie doradzimy wybór oraz optymalną metodę dostarczenia produktów. Zapewniamy obsługę na najwyższym poziomie i konkurencyjne ceny, które mają szczególne znaczenie w przypadku większych zleceń.
Marki i specjalizacje
PPHU HAMLET od wielu lat jest autoryzowanym dystrybutorem firm:

HUHTAMAKI FOODSERVICE - lider na rynku opakowań i naczyń jednorazowych
ANIS - pojemniki przezroczyste z polistyrenu
VOIGT - lider w dziedzinie produkcji profesjonalnych środków czystości
Metsa Tissue Poland - producent linii papierów i ręczników higienicznych KATRIN
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
Chełm, krasnostawski, lubartowski, Lublin, łęczyński, opolski, puławski, świdnicki, Zamość

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń