Hamlet Naczynia i Opakowania Jednorazowe

Hurtownia i produkcja naczyń i opakowań jednorazowych.

ul. Aleja Spółdzielczości Pracy 119, 20-147 Lublin lubelskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(81) 526 22 66
817427664
Adres korespondencyjny
ul. Aleja Spółdzielczości Pracy 119, 20-147 Lublin lubelskie
Może cię zainteresować

Informacje

Opis działalności
Sprzedaż i produkcja opakowań, naczyń, tacek, sztućców jednorazowego użytku, różnego rodzaju ozdób oraz środków utrzymania czystości.
Produkty i usługi
Przedsiębiorstwo Hamlet to firma zajmująca się produkcją oraz sprzedażą opakowań, naczyń i sztućców jednorazowego użytku oraz różnego rodzaju ozdób i przedmiotów okolicznościowych. Działamy na rynku od ponad dwudziestu pięciu lat - w tym czasie zmierzyliśmy się z wieloma wymagającymi projektami, a zdobyte doświadczenie pozwala nam świadczyć usługi o najwyższym standardzie jakości.


W swojej ofercie posiadamy szeroką gamę produktów jednorazowych, takich jak naczynia, tacki i pojemniki styropianowe. Na życzenie klienta, podejmujemy się produkcji opakowań i naczyń w wybranych wzorach oraz kolorach. Specjalizacją naszej firmy są także wszelkiego rodzaju artykuły dekoracyjne i okolicznościowe. Tworzymy m.in. balony i konfetti, dodające stylu zarówno na imprezach urodzinowych, jak i weselach. Szeroki asortyment produktów obejmuje również tematyczne tuby strzelające, które w zależności od preferencji klienta, napełnione mogą zostać konfetti lub płatkami róż.


Wszystkie produkty dostępne są w sprzedaży detalicznej oraz hurtowej. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, stale poszerzamy ofertę, dzięki czemu każdy klient znajdzie artykuł odpowiadający aktualnym potrzebom. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem firm specjalizujących się w produkcji opakowań, dekoracji oraz naczyń i pojemników z materiałów sztucznych. Dzięki współpracy z liderami branży, możemy dostarczać najlepsze produkty w konkurencyjnych cenach.


Zapewniamy bezpłatny dowóz zamówienia na terenie Lublina i w jego okolicach. Klienci z innych miejscowości mogą skorzystać z formy wysyłkowej, a dzięki współpracy z firmą kurierską zamówienia dostarczane są w bardzo krótkim czasie. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jesteśmy dostępni online poprzez sklep internetowy oraz w stacjonarnych punktach handlowych. Sprzedawane artykuły odznaczają się oryginalnością, ale też wysoką jakością oraz estetyką wykonania. Zapraszamy do kontaktu!
Marki i specjalizacje
PPHU HAMLET od wielu lat jest autoryzowanym dystrybutorem firm:

HUHTAMAKI FOODSERVICE - lider na rynku opakowań i naczyń jednorazowych
ANIS - pojemniki przezroczyste z polistyrenu
VOIGT - lider w dziedzinie produkcji profesjonalnych środków czystości
Metsa Tissue Poland - producent linii papierów i ręczników higienicznych KATRIN
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. na obszarze wymienionych miejscowości:
Puławy, Kraśnik, Zamość, Lublin, Lubartów, Świdnik, Krasnystaw, Chełm, Łęczna, Opole Lubelskie

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
S
simeek
2009-09-21 00:00:00
bardzo dobry serwis