Miko Centrum Ochrony I Zabezpieczeń Sp. z o.o.

Agencje ochrony
ul. Aleja Spółdzielczości Pracy 64, 20-147 Lublin lubelskie
(4 opinie) napisz opinię
Miko Centrum Ochrony I Zabezpieczeń Sp. z o.o.

Informacje

O nas
Centrum Ochrony i Zabezpieczeń MIKO specjalizuje się w ochronie następujących obiektów:
• obiekty handlowe
• obiekty przemysłowe
• obiekty użyteczności publicznej
• hale magazynowe
• domy jednorodzinne
• budowy
• komisy samochodowe
• obiekty otwarte
• oraz wiele innych obiektów uzależnionych od potrzeb klienta

Według potrzeb klienta nasza firma jest w stanie zapewnić ochronę na każdym obiekcie, który będzie przedmiotem umowy. Wszelkie szczegóły oraz zagadnienia zostaną ustalone bezpośrednio z kontrahentem aby sprostać jego wymaganiom. Usługi na najwyższym poziomie jesteśmy w stanie wykonać dzięki doskonale przygotowanym pracownikom, którzy stale podnoszą swoje kwalifikacje w Centrum Kształcenia Ustawicznego MIKO organizującym różnego rodzaju kursy i szkolenia w zakresie szeroko rozumianej ochrony. Agencja Ochrony MIKO ma ogromne doświadczenie w chronieniu różnego rodzaju imprez masowych. Dlatego oferujemy wykonanie tej usługi mając pełną świadomość, że wykonamy ją w sposób profesjonalny i zgodny z obowiązującymi przepisami.
W przypadku, kiedy usługi ochrony fizycznej to za mało, nasza firma oferuje rozbudowany dział techniczny, który doskonale sprawdza się przy instalacji systemów alarmowych, kamer czy kontroli dostępu. Po więcej informacji zapraszamy do zakładki dział techniczny.

Dzięki własnemu ośrodkowi szkolenia możemy dysponować doskonale wyszkoloną kadrą ochrony fizycznej oraz grupą techników, który stale podnoszą swoje kwalifikacje. Zapraszamy do zapoznania się z pozostała ofertą naszej firmy.
Opis działalności
Podstawowym zadaniem Centrum Ochrony i Zabezpieczeń MIKO jest dostarczenie klientowi kompleksowej usługi gwarantującej bezpieczeństwo osób oraz ochronę mienia. Ochrona stacjonarna realizowana jest zgodnie z indywidualnie przygotowanym systemem, uzależnionym od rodzaju chronionego obiektu.
Produkty i usługi
DZIAŁ TECHNICZNY

Nie od dziś wiadomo, że szeroko rozumiana ochrona to nie tylko pracownicy fizyczni, dlatego też od początków istnienia firmy posiadamy wyspecjalizowany dział techniczny, który stale podnosi swoje kwalifikacje dzięki dostępowi do kursów i szkoleń organizowanych przez Centrum Kształcenia Ustawicznego MIKO.
Nasz wykwalifikowany zespół techników jest w stanie przygotować od podstaw każdy rodzaj instalacji niskoprądowej: instalacje w domkach jednorodzinnych i sklepachoraz zintegrowane systemy zabezpieczeń w dużych obiektach przemysłowych, gmachach użyteczności publicznej, bankach itp.

Wykonujemy instalacje z zakresu:
- montaż SSWIN
- montaż CCTV
- montaż SKD
- serwis systemów zabezpieczeń
- okresowe konserwacje systemów
- projektowanie systemów bezpieczeństwa
- bezpłatna wycena oraz doradztwo

Pracujemy na sprzęcie światowej klasy producentów takich jak:
- Bosch, Satel, DSC, Dahua, Pulsar, EBS
oraz wiele innych dostępnych na rynku. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie tak aby sprostać najwyższym wymaganiom.
Zabezpieczenia techniczne to nie wszystko. Obiekty nadal potrzebują pracowników fizycznych, którzy będą obsługiwali te wszystkie systemy. Dlatego też zapraszamy do zakładki ochrona fizyczna, gdzie możecie Państwo zapoznać się z pozostała ofertą naszej firmy.

SZKOŁA

Centrum Kształcenia Ustawicznego w Lublinie jest niepubliczną placówką oświatową założoną i prowadzoną przez spółkę MIKO Centrum Ochrony i Zabezpieczeń. Placówka powstała w 2016 roku, jej celem jest kształcenie przyszłych pracowników ochrony z naciskiem na praktyczne aspekty wykonywania zawodu.
W ramach CKU świadczymy następujące kursy i szkolenia:

- kurs kwalifikowanego pracownika ochrony POF
- kurs kwalifikowanego pracownika zabezpieczeń technicznych PZT
- kurs pracownika grup patrolowo-interwencyjnych
- kurs doszkalający kwalifikowanego pracownika ochrony POF
- kurs kierownika ds. bezpieczeństwa
- kurs służby porządkowej
- kurs służby informacyjnej
- kurs wyszkolenia strzeleckiego
Certyfikaty

Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(4 opinie) napisz opinię
R
W
Rafał W
Jak instalatorzy dali radę dwa dni pracować pod nadzorem mojej żony i ona nie ma o dziwo uwag to ja polecam. Alarm który jej wcisnęli jest porostu fajny mnie też się podoba
K
Karolina
Polecam, firma a raczej ludzie w tej firmie to po prostu ludzie nie karierowicze. Dziękujemy za pomoc Karolina i Zosia :)
J
Joanna
Z tej strony wzięłam numer i tu zrobię niespodziankę panom z Miko Dziękuję za cierpliwość i rzetelność.
P
Piotrek
Polecam rzetelność i profesjonalizm.