Katarzyna Małysz Wycena nieruchomości

Wycena nieruchomości

Wycena nieruchomości
ul. Aleje Racławickie 34/33, 20-043 Lublin lubelskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
609595323
Katarzyna Małysz Wycena nieruchomości

Informacje

Opis działalności
Nazywam się Katarzyna Małysz i jestem rzeczoznawcą majątkowym. Siedziba mojego biura mieści się w Lublinie. Zajmuję się wyceną nieruchomości. Zapraszam do kontaktu.
Produkty i usługi
Zajmuję się wykonywaniem wycen nieruchomości w formie operatu szacunkowego oraz opinii o nieruchomości nie będącej operatem szacunkowym zgodnie z Ustawą o Gospodarce Nieruchomościami. Moja oferta skierowana jest do osób fizycznych i prawnych, banków, urzędów gmin, miast oraz przedsiębiorstw produkcyjnych, handlowych i usługowych. Działam na terenie Lublina i województwa lubelskiego.

Wykonuję wyceny nieruchomości, które obejmują:

- lokale mieszkalne,
- lokale użytkowe,
- nieruchomości komercyjne,
- spółdzielcze własnościowe prawa do lokalu,
- budynki jednorodzinne,
- budynki wielorodzinne,
- działki budowlane,
- działki rekreacyjne,
- grunty rolne,
- budowle.

Wyceny w formie operatu szacunkowego przeznaczone są dla celów zabezpieczenia kredytów bankowych, skarbowo-podatkowych oraz kupna i sprzedaży. Dotyczą również ubezpieczeń, odszkodowań, podziałów, rent planistycznych i opłat adiacenckich. Pomagam również w aktualizacji opłat za użytkowanie wieczyste.

Koszt sporządzenia wyceny zależy od wielu czynników i jest ustalany indywidualnie na podstawie charakteru, wielkości i rodzaju części składowych nieruchomości stanowiącej przedmiot wyceny oraz nakładu pracy rzeczoznawcy majątkowego. Wpływ na cenę mają również termin i warunki wykonania czynności szacunkowych oraz koszty ponoszone przez rzeczoznawcę majątkowego w związku z wykonanymi czynnościami, takimi jak dojazd, wyszukanie i przygotowanie dokumentów źródłowych, opłaty i podatki.

Zachęcam do skorzystania z mojej oferty w Lublinie.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
janowski, krasnostawski, kraśnicki, lubartowski, lubelski, Lublin, łęczyński, opolski, parczewski, puławski, świdnicki, zamojski, Zamość

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń