Ella Przedsiębiorstwo handlowo produkcyjne

Szeroki wybór sprzętu BHP

Artykuły i sprzęt BHP
ul. Bohaterów Monte Cassino 18, 20-808 Lublin lubelskie
Poniedziałek 08:00 - 16:00
Wtorek 08:00 - 16:00
Środa 08:00 - 16:00
Czwartek 08:00 - 16:00
Piątek 08:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Ella Przedsiębiorstwo handlowo produkcyjne

Informacje

Opis działalności
Przedsiębiorstwo handlowo-produkcyjne Ella zlokalizowane jest w Lublinie. Funkcjonuje ono od ponad 10 lat, a dokładnie od 2008 roku. W ofercie hurtowni można znaleźć szeroki wybór odzieży roboczej i sprzętu BHP.
Produkty i usługi
Zajmujemy się sprzedażą artykułów ochronnych i ubrań roboczych, które znajdują zastosowanie w wielu branżach, głównie w branży medycznej, budowlanej i gastronomicznej. Sprzedajemy także chemię gospodarczą, nie tylko do zastosowań profesjonalnych, ale też do użytku domowego. Nie zabraknie u nas także oleju grzewczego czy napędowego.

Obsługujemy między innymi sklepy, zakłady pracy i dystrybutorów artykułów BHP. W naszym szerokim asortymencie można znaleźć między innymi łopaty do śniegu i drobny sprzęt do sprzątania. Ścisła współpraca z dostawcami pozwala nam na szybką realizację nawet dużych zamówień.

Nie zabraknie u nas też chemii gospodarczej. Klienci zaopatrzą się u nas w specjalistyczne środki chemiczne, które pozwolą na utrzymanie czystości w magazynach, domach, biurach i nie tylko.

Z odzieży BHP sprzedajemy głównie:
- spodenki,
- rękawice robocze,
- czapki,
- fartuchy ochronne,
- kombinezony robocze,
- bezrękawniki,
- kurtki ostrzegawcze,
- spodnie kucharskie,
- spodenki,
- kamizelki,
- koszulki.

Dokładamy starań, żeby nasz asortyment był zróżnicowany oraz odpowiednio dostosowany do potrzeb naszych klientów. Znajdujące się w naszej ofercie produkty mają wymagane przez polskie prawo atesty i oznakowanie zgodne z aktualnie obowiązującymi normami oraz przepisami. Zapewniamy fachową pomoc w doborze asortymentu.

Zapraszamy do skorzystania z wyżej przedstawionej oferty firmy Ella.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
lubelskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń