Ak-bet Sp. z o.o. Sp.k.

Najlepszy beton w regionie!

Beton
ul. Budowlana 32, 20-469 Lublin lubelskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
Ak-bet Sp. z o.o. Sp.k.

Informacje

Opis działalności
W Betoniarni Ak-Bet zajmujemy się produkcją między innymi betonu towarowego, kręgów drogowych, przepustów drogowych i płyt drogowych już od 2016 roku. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Lublinie. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się ze szczegółami oferty.
Produkty i usługi
W Betoniarni Ak-Bet działamy prężnie w sektorze betoniarskim już od niemal pół dekady. Mimo krótkiej działalności naszej firmy tworzą nas eksperci i ludzie z wieloletnim doświadczeniem w pracy w branży. Wybierając nasze usługi, mają Państwa pewność, że przyłożymy wielką wagę na to, aby zamówione elementy wykonane były dokładnie, zgodnie z ustaleniami oraz z wcześniej uzgodnionym harmonogramem.

Zajmujemy się przede wszystkim produkcją betonu, a także prefabrykatów betonowych. Dostarczamy i produkujemy najwyższej jakości beton, który wykorzystywany jest potem między innymi w budownictwie przemysłowym, mieszkaniowym oraz drogowym. Jakość naszego betonu monitorowana jest przez laboratorium.

Nasza oferta składa się z takich usług i artykułów jak:

- beton towarowy,
- kręgi betonowe,
- przepusty drogowe,
- płyty drogowe,
- usługi Bobcatem,
- usługi brukarskie,
- transport materiałów.

Produkowane przez nas elementy betonowe wykonujemy w bardzo szerokim zakresie wielkości - każdy znajdzie u nas coś dla siebie.

Naszą ofertę kierujemy zarówno do wszelkiego rodzaju przedsiębiorstw budowlanych i instytucji, jak i również do klientów indywidualnych. Działamy na terenie Lublina i województwa lubelskiego.

Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszej strony internetowej. Można tam znaleźć więcej szczegółów.

Zachęcamy do współpracy!
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
lubartowski, lubelski, łęczyński, świdnicki

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń