Barbara Klauser Adwokat

Kompleksowe doradztwo prawne

Adwokaci
ul. Chmielna 2/11, 20-079 Lublin lubelskie
(3 opinie) napisz opinię
Telefon
608 305 511
Barbara Klauser Adwokat

Informacje

Opis działalności
Kompleksowa obsługa prawna zarówno firm jak i klientów indywidualnych. Kancelaria adwokat Barbary Klauser znajduje się w Lublinie. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
Produkty i usługi
Nasze usługi świadczymy zarówno na rzecz Klientów indywidualnych, jak i wszelkiego rodzaju firm, niezależnie czy większych czy mniejszych. Świadczymy doradztwo prawne z przeróżnych dziedzin prawa, przez co każdy Klient może szukać u nas pomocy.

Zajmujemy się między innymi prowadzeniem spraw karnych, co obejmuje obronę podejrzanych bądź oskarżonych. Występujemy wówczas jako pełnomocnik. Prowadzimy także sprawy karne związane z obrotem gospodarczym.

W sprawach cywilnych reprezentujemy swoich Klientów przed sądem oraz komornikiem sądowym. Takie same usługi, jak i udzielanie porad prawnych świadczymy w zakresie prawa rodzinnego. Bierzemy również udział w sprawach o alimenty i staramy się doprowadzić sprawę do satysfakcjonującego rozwiązania.

Kancelaria prowadzi również stałą obsługę prawną przedsiębiorców. Usługi prawne dla nich obejmują także prowadzenie postępowań przed sądem gospodarczym. Nasze usługi obejmują dodatkowo sprawy z zakresu ubezpieczeń społecznych. Sporządzamy odwołania od decyzji ZUS odmawiających wypłaty zasiłków, nakazujących ich zwrot i stwierdzających niepodleganie ubezpieczeniom społecznym z powodu pozorności umowy o pracę.

Uzupełnienie oferty stanowi obsługa prawna spraw o odszkodowania, zadośćuczynienia, odszkodowania za błędy medyczne bądź odszkodowania za szkody komunikacyjne.

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej i zachęcamy do podjęcia współpracy.
Marki i specjalizacje
Kancelaria stale współpracuje z szerokim gronem specjalistów z różnych dziedzin wiedzy, dzięki czemu jest w stanie udzielić wszechstronnej pomocy, nawet w najbardziej skomplikowanych sprawach.

Siedzibą Kancelarii jest miasto Lublin. Zakres terytorialny działalności nie jest jednak w żaden sposób ograniczony.

- Adwokat,
- Prawo pracy,
- Prawo cywilne,
- Prawo rodzinne,
- Prawo gospodarcze.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
P
Paweł
Świetne doradztwo z różnych dziedzin prawa.
P
Patryk
Naprawdę dobra kancelaria adwokacka. Dokładnie znają się na rzeczy i potrafią wszystko dokładnie objaśnić. Jak najbardziej polecam.
B
Bolek
Polecam tę kancelarię. Byli bardzo pomocni podczas rozprawy o rozwód. Umieją świetnie doradzić, a z takim prawnikiem człowiek czuje się po prostu pewniej.