"Akson" Jolanta Makuch-Wróblewska Gabinet Psychologiczny Psychologia Zeznań


ul. Chopina 19 lok. 3
20-023 Lublin, woj. lubelskie
Informacje

Opis działalności

Badania wariograficzne wykonywane przez biegłego sądowego poszerzone o profil psychologiczny stron konfliktu. Jesteśmy profesjonalnym gabinetem, w którym każdy przypadek jest dla nas najważniejszy

Produkty i usługi

Nasz gabinet zajmuję się w pomaganiu osobom po wypadkach, ciężkich sytuacjach życiowych, a także po stracie najbliższej osoby (rozwód, śmierć). Jesteśmy specjalistami w pracy z wariografem. Naszymi klientami są osoby, którym jest potrzebna wiedza jaką posiadamy i jaką daje nam wariograf. Wariograf to urządzenie służące do analizowania fizjologicznych reakcji organizmu człowieka na bodźce z zewnątrz, które są wykładnią emocji. Początkowo wariograf znalazł największe zastosowanie w pracy organów ścigania (jako narzędzie kryminalistyczne); współcześnie jest często stosowany przez podmioty prywatne, np. w przedsiębiorstwach chcących sprawdzić lojalność swoich pracowników lub w procesie rekrutacji.Dlatego pomagamy osobom, które pragną sprawdzić autentyczność i prawdomówność konkretnej osoby.
Psychologiczna ocena symptomów kłamstwa z wykorzystaniem wariografu - metody psychofizjologicznej oraz wystandaryzowanych narzędzi diagnostycznych (testy) w sytuacji fałszywych oskarżeń, zdrady, kradzieży. Diagnostyka zaburzeń psychicznych, pomoc psychologiczna w zakresie interwencji kryzysowej - strata, żałoba, zespół stresu pourazowego.
Opinie i diagnozy wykonywane są w oparciu o własne instrumentarium.
Oceny i opinie
Średnia ocen firmy:
(0 opinii)
Miejsce na Twoją opinię o firmie

Twoja ocena ogólna

 
 
 

Wyznacz trasę dojazdu

start
stop
ul. Chopina 19 lok. 3
20-023 Lublin, woj. lubelskie