Bojarżuk Sp. z o.o.

Sprzedaż używanych maszyn rolniczych

Serwis sprzętu rolniczego
ul. Chopina 41/2, 20-023 Lublin lubelskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
505 510 911
Adres korespondencyjny
ul. Chopina 41/2, 20-023 Lublin lubelskie

Informacje

Opis działalności
Bojarżuk to spółka z siedzibą w Lublinie. Specjalizuje się w dostarczaniu atrakcyjnych cenowo rozwiązań, które są potrzebne do prowadzenia prac rolnych. W ofercie przedsiębiorstwa znajdują się zarówno pojazdy, jak i podzespoły do nich.
Produkty i usługi
Prowadzenie gospodarstwa rolnego to niełatwe zadanie. Potrzebne są do tego odpowiednie umiejętności, wiedza i specjalistyczny sprzęt. Zakup nowych maszyn rolniczych to poważny wydatek, dlatego warto zastanowić się nad zakupem używanych pojazdów. Te znajdą Państwo w ofercie firmy Bojarżuk. Prowadzi onasprzedaż pojazdów samojezdnych oraz pozbawionych napędu. Są to konstrukcje znanych marek, takich jak amerykańska firma John Deere, niemieckie przedsiębiorstwa Claas i Welger oraz kanadyjsko-amerykański firma Massey Ferguson.

W ofercie firmy Bojarżuk znajdują się takie maszyny rolnicze jak:
-kombajny
-ciągniki kołowe
-ciągniki gąsienicowe
-ładowarki kołowe
-kosiarki
-siewniki

Do wszystkich maszyn rolniczych sprzedawanych przez firmę oraz do wielu innych modeli można kupić części zamienne. Podzespoły dostępne w hurtowni pozwolą Państwu na zachowanie maszyn w należytym stanie technicznym zarówno podczas siania, jak i w trakcie żniw i innych prac polowych.

Wymienione informacje to nie wszystko czego można się dowiedzieć o firmie Bojarżu. Po więcej warto wejść na stronę internetową, napisać maila albo zadzwonić.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

jcb,