Business-Net Sp. j. W.Żółtowski i Wspólnicy

Serwis komputerów
ul. Chopina 41/2, 20-023 Lublin lubelskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(22) 622 13 98
Adres korespondencyjny
ul. Chopina 41/2, 20-023 Lublin lubelskie

Informacje

Opis działalności
Zapraszamy do kontaktu w celu zapoznania się z naszą ofertą. Mamy wysoko wyspecjalizowaną firmę, która uzupełnia dokumentacje biurową, wykonywanie kosztorysów oraz prowadzenie księgowości.
Produkty i usługi
Niektórzy przedsiębiorcy decydują się na pracę z nielegalnymi programami dla firm. Korzystają z propozycji dostępnych w Internecie, które nie mają odpowiedniej licencji.

Pamiętajmy, że korzystanie z nielegalnych programów w firmach wiąże się nie tylko z odpowiedzialnością karną, ale również poważnymi stratami – zarówno finansowymi, jak i wizerunkowymi.

Poza wysokimi odszkodowaniami, które musi zapłacić przedsiębiorca korzystający z nielegalnego oprogramowania, używanie tego typu programów naraża wizerunek nasz i naszej firmy na złą ocenę wśród potencjalnych klientów, którzy mogą mieć uzasadnione wątpliwości co do naszego profesjonalizmu.

Wydatek na zakup licencji na legalne programy z pewnością wyniesie nas mniej niż kwoty ewentualnych roszczeń i kosztów związanych z nielegalnym oprogramowaniem (tj sądowych). Jesteśmy 100% legalni, zadzwoń, a zapoznamy Cię z ofertą.

Swoją ofertę kierujemy do firm posiadających własne rozwoje, które chcą zwiększyć swoją dokładność oraz efektywność swoich działań, a także do firm, które poszukują rozwiązań zapewniających automatyzację oraz powtarzalność przeprowadzanych eksperymentów.

Rozwiązania naszej firmy umożliwiają kontrolę procesów produkcyjnych w dużych zakładach przemysłowych w każdej branży, jak również w mniejszych jednostkach jak i w większych, gdzie produkcja odbywa się na każdą skalę, natomiast zapewnienie najwyższej jakości oraz nadzoru na każdym etapie wytwarzania.

W naszej ofercie państwo znajdą:
- mobile antyvirusy,
- archiwizacja,
- backup,
- certyfikaty SSL,
- nagrywania ekranu,
- grafiki,
- multimedia,
- narzędzia,
- PDF,
- systemy operacyjne,
- antywirusowe,
- biurowe,
- CAD,
- do nagrywania ekranu,
- graficzne,
- klient pocztowy i FTP,
- CRM,
- ERP,
- systemy wizyjne.

Skontaktuj się, a na pewno znajdzie się dla Ciebie oferta, zapraszamy!

Włodzimierz Żółtowski
ul.Chopina 41/2, 20-023 Lublin
nr tel: 504 188 716
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. na obszarze wymienionych miejscowości:
Puławy, Kraśnik, Janów Lub., Zamość, Lubartów, Lublin, Świdnik, Łęczyca

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń