Zabij Szkodnika Łukasz Tylec

Dezynfekcja, dezynsekcja, deratyzacja

Dezynfekcja dezynsekcja i deratyzacja
ul. Droga Męczenników Majdanka 49/58, 20-325 Lublin lubelskie
Poniedziałek Otwarte całą dobę
Wtorek Otwarte całą dobę
Środa Otwarte całą dobę
Czwartek Otwarte całą dobę
Piątek Otwarte całą dobę
Sobota Otwarte całą dobę
Niedziela Otwarte całą dobę
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
518 722 655
Zabij Szkodnika Łukasz Tylec

Informacje

O nas
Firma Zabij Szkodnika prowadzi kompleksowe usługi w dziedzinie higieny sanitarnej i ochrony przed szkodnikami w mieście Lublin i na terenie całego województwa lubelskiego. Jesteśmy doświadczoną ekipą dysponującą nowoczesnym zapleczem, dzięki czemu oferujemy Państwu usługi dezynfekcji, deratyzacji i dezynsekcji na najwyższym poziomie.

Od roku 2000, już ponad 15 lat nasza firma dokłada wszelkich starań, aby tanio i skutecznie rozwiązywać Państwa problemy na terenie miasta Lublin i w województwie lubelskim.

Cechuje Nas niska cena, wysoka jakość usług i minimalny czas oczekiwania na reakcję. Dzięki solidności, rzetelności i doświadczeniu wypracowaliśmy sobie status wiodącej firmy na rynku Polski Wschodniej. Zapraszamy do grona Naszych zadowolonych klientów.

Nasze działania skierowane są zarównodo klientów indywidualnych, jak i firm i instytucji takich jak: placówki oświatowe, służby zdrowia, hotele i pensjonaty, zakłady przemysłowe i usługowe, placówki handlowe i wiele innych.

Stosujemy sprawdzone środki, dzięki którym jesteśmy w stanie usunąć skutecznie zwalczać i przeciwdziałać szkodnikom. Bazujemy na sprawdzonych procedurach i instrukcjach dopasowanych do systemów jakości działających w Polsce i na terenie Unii Europejskiej. Świadczymy usługi zgodnie z wymogami HACCP (System Analizy Zagrożeń i Krytycznych Punktów Kontroli), GHP (Dobra Praktyka Higieniczna), GMP (Dobra Praktyka Produkcyjna), i IPM (Zintegrowane Metody Ochrony przed Szkodnikami), zgodne znormą PN-EN 16636 : 2015 oraz zgodne ze standardami BRC wersja 7 i TESCO wersja 5.

Jednocześnie zależy nam na tym, aby zapewniać naszym klientom przystępne ceny. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i przygotowujemy dokładną wycenę. Jesteśmy w stanie zapewnić optymalne efekty w atrakcyjnych cenach.

Jakość potwierdzona certyfikatami, skuteczność potwierdzona opiniami.
Opis działalności
Firma Zabij Szkodnika oferuje kompleksową i bezpieczną ochronę przed szkodnikami. Obsługujemy zakłady firm i osoby prywatne. Świadczymy pomoc w opracowaniu i wdrożeniu procedur. Oferujemy konkurencyjne ceny i dogodne terminy płatności.
Produkty i usługi
Deratyzacja Lublin

Prowadzimy kompleksowe usługi deratyzacji – odszczurzania w mieście Lublin i województwie lubelskim. Szybko i skutecznie zwalczamy uciążliwe gryzonie, a metody przez nas stosowane pozwalają na wytępienie nawet najbardziej przebiegłych osobników.

Zabiegi deratyzacji przeprowadzane są w trosce o bezpieczeństwo Państwa, domowników, pracowników jak i zwierząt domowych i hodowlanych.

Z nami deratyzacja w mieście Lublin i województwie lubelskim jestzawsze udana i dodatkowo nie kosztuje dużo.

Usługi:
• zwalczanie szczurów i myszy,
• zwalczanie kretów i nornic,
• zwalczanie kun.

Usługi specjalne:
• wyłapywanie dzikich zwierząt,
• ochrona przed ptakami Lublin.

Dezynsekcja Lublin

Prowadzimy profesjonalne usługi dezynsekcyjne mające na celu zwalczanie szkodliwych owadów, a także ich larw. Z nami dezynsekcja w mieście Lublin i województwie lubelskim jest szybka, skuteczna i niedroga.

Dezynsekcja - zabieg polegający wyeliminowaniu niepożądanych owadów z otoczenia. Skierowany głównie przeciw szkodnikom przechowywanych produktów, sanitarnym, drewna jak i gatunkom krwiopijnym, jadowitym czy zwyczajnie dokuczliwym.

Zapewniamy stuprocentową skuteczność. Wystawiamy gwarancje na nasze usługi.

Usługi:
- zwalczanie prusaków i karaluchów,
- zwalczanie pluskwy domowej,
- zwalczanie rybika cukrowego,
- zwalczanie mrówek,
-zwalczanie pcheł,
- zwalczanie much,
- zwalczanie szkodników magazynowych - fumigacja,
- usuwanie gniazd os,
- usuwanie gniazd szerszeni,
- odkomarzanie.

Systemy jakości Lublin

Jako firma Zabij Szkodnika z Lublina tworzymy, wdrażamy i obsługujemy systemy zapewnienia jakości. Wdrażanie systemów jakości skierowane jest głównie do branży spożywczej, hodowców zwierząt, hoteli, restauracji, zakładów produkcyjnych i przetwórczych.

Systemy i normy które wprowadzamy:
- HACCP,
- BRC,
- TESCO,
- GHP,
- GMP,
- Norma PN-EN 16636:2015.
Marki i specjalizacje
Posiadamy certyfikaty i szkolenia Polskiego Stowarzyszenia Pracowników DDD Państwowej Inspekcji Sanitarnej, DDD w systemach bezpiecznej żywności, GMP, GHP, HACCAP oraz wiele innych.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń