Zabij Szkodnika Łukasz Tylec

Dezynfekcja, dezynsekcja, deratyzacja

Dezynfekcja dezynsekcja i deratyzacja
ul. Droga Męczenników Majdanka 49/58, 20-325 Lublin lubelskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Zabij Szkodnika Łukasz Tylec

Informacje

O nas
Firma Zabij Szkodnika, prowadzi kompleksowe usługi w dziedzinie higieny sanitarnej i ochrony przed szkodnikami w Lublinie i na terenie całego województwa lubelskiego. Jest doświadczoną ekipą dysponującą nowoczesnym zapleczem, dzięki czemu oferuje Państwu usługi dezynfekcji, deratyzacji i dezynsekcji na najwyższym poziomie. Działa w branży już od 2000 roku.

Oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm oraz instytucji takich jak: placówki oświatowe, służby zdrowia, hotele i pensjonaty, zakłady przemysłowe i usługowe, placówki handlowe oraz wiele innych.

Firma stosuje sprawdzone środki, dzięki którym jest w stanie skutecznie zwalczać i przeciwdziałać szkodnikom. Bazuje na sprawdzonych procedurach i instrukcjach dopasowanych do systemów jakości działających w Polsce i na terenie Unii Europejskiej. Świadczy usługi zgodnie z wymogami HACCP (System Analizy Zagrożeń i Krytycznych Punktów Kontroli), GHP (Dobra Praktyka Higieniczna), GMP (Dobra Praktyka Produkcyjna), i IPM (Zintegrowane Metody Ochrony przed Szkodnikami), zgodne z normą PN-EN 16636: 2015 oraz zgodne ze standardami BRC wersja 7 i TESCO wersja 5.

Firma do każdego zlecenia podchodzi indywidualnie i przygotowuje dokładną wycenę. Jest w stanie zagwarantować optymalne efekty w atrakcyjnych cenach.

Jakość potwierdzona certyfikatami, skuteczność potwierdzona opiniami.
Opis działalności
Firma Zabij Szkodnika w Lublinie, oferuje kompleksową ochronę przed szkodnikami. Obsługuje firmy, instytucje, obiekty publiczne oraz osoby prywatne. Zapewnia pomoc w opracowaniu i wdrożeniu procedur. Gwarantuje konkurencyjne ceny oraz dogodne terminy płatności.
Produkty i usługi
Deratyzacja Lublin

Firma oferuje kompleksowe usługi deratyzacji – odszczurzania w Lublinie i województwie lubelskim. Szybko i skutecznie zwalcza uciążliwe gryzonie. Stosowane metody pozwalają na wytępienie nawet najbardziej przebiegłych osobników.

Zabiegi deratyzacji przeprowadzane są w trosce o bezpieczeństwo Państwa, domowników, pracowników, jak i zwierząt domowych oraz hodowlanych.

Usługi:
• zwalczanie szczurów i myszy,
• zwalczanie kretów i nornic,
• zwalczanie kun.

Usługi specjalne:
• wyłapywanie dzikich zwierząt,
• ochrona przed ptakami Lublin.

Dezynsekcja Lublin

Oferta obejmuje też profesjonalne usługi dezynsekcyjne mające na celu zwalczanie szkodliwych owadów, a także ich larw.

Dezynsekcja to zabieg polegający na wyeliminowaniu niepożądanych owadów z otoczenia. Skierowany głównie przeciw szkodnikom przechowywanych produktów, sanitarnym, drewna, jak i gatunkom krwiopijnym, jadowitym czy zwyczajnie dokuczliwym.

Firma wystawia gwarancje na swoje usługi.

Usługi:
- zwalczanie prusaków i karaluchów,
- zwalczanie pluskwy domowej,
- zwalczanie rybika cukrowego,
- zwalczanie mrówek,
- zwalczanie pcheł,
- zwalczanie much,
- zwalczanie szkodników magazynowych - fumigacja,
- usuwanie gniazd os,
- usuwanie gniazd szerszeni,
- odkomarzanie.

Systemy jakości Lublin

Firma Zabij Szkodnika z Lublina, tworzy, wdraża i obsługuje systemy zapewnienia jakości. Wdrażanie systemów jakości skierowane jest głównie do branży spożywczej, hodowców zwierząt, hoteli, restauracji oraz zakładów produkcyjnych i przetwórczych.

Systemy i normy, które wprowadza firma to:
- HACCP,
- BRC,
- TESCO,
- GHP,
- GMP,
- Norma PN-EN 16636:2015.
Marki i specjalizacje
Firma Zabij Szkodnika ma certyfikaty i szkolenia Polskiego Stowarzyszenia Pracowników DDD Państwowej Inspekcji Sanitarnej, DDD w systemach bezpiecznej żywności, GMP, GHP, HACCAP oraz wiele innych.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
bialski, biłgorajski, Chełm, hrubieszowski, janowski, krasnostawski, kraśnicki, lubartowski, lubelski, łęczyński, łukowski, opolski, parczewski, puławski, radzyński, rycki, świdnicki, tomaszowski, włodawski, zamojski

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń