Hades Usługi pogrzebowe

Kompleksowa organizacja pogrzebów tradycyjnych i urnowych

Usługi pogrzebowe
ul. Droga Męczenników Majdanka 67, 20-325 Lublin lubelskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(81) 744 08 69
Hades Usługi pogrzebowe

Informacje

Opis działalności
Hades to zakład pogrzebowy mieszczący się w Lublinie. Powstał w 2003 roku i od tego czasu zajmuje się kompleksową organizacją pochówków. Oferuje zarówno przygotowanie pogrzebów tradycyjnych, jak i pogrzebów urnowych, po kremacji zmarłego. Każdy z nich może się odbyć w formie wyznaniowej, jak i świeckiej.
Produkty i usługi
Śmierć bliskiej osoby to poważny cios dla rodziny, ale jednocześnie konieczność zadbania o godne pożegnanie zmarłego. W tym trudnym zadaniu pomocą służy dom pogrzebowy Hades, który kompleksowo organizuje pogrzeby. Jego pracownicy z godnością i kulturą odnoszą się zarówno do zmarłego, jak i jego rodziny. Zajmują się m.in.transportem zmarłych z domów, szpitali i innych miejsc oraz załatwianiem formalności w ZUS, KRUS, USC i kancelariach cmentarnych. Zmarli do czasu pogrzebu znajdują się w chłodni domu pogrzebowego, a przed ceremonią są ubierani w dostarczane przez firmę ubrania i umieszczani w trumnach z drewna dębowego i innych. Zakład pogrzebowy oferuje również:
-wieńce,
-oprawę muzyczną pogrzebu,
-kremacje,
-nekrologi,
-klepsydry.

Firma transportuje też żałobników, a w przypadku konieczności przeniesienia zwłok zajmuje się ekshumacjami.

Wymienione informacje dotyczące zakładu pogrzebowego Hades znajdują się na stronie internetowej. Więcej o działalności firmy można się też dowiadywać pod podanym numerem telefonu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
lubelskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń