Geodezja Mastergeo Marcin Mitura

Szeroki wachlarz usług geodezyjnych

Nadzór budowlany
ul. Inżynierska 8/5, 20-484 Lublin lubelskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Geodezja Mastergeo Marcin Mitura

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy Mastergeo zlokalizowana jest w Lublinie. Na rynku funkcjonuje ona od 2010 roku, świadcząc całą gamę usług geodezyjnych. Właścicielem firmy jest Marcin Mitura. Firma zachęca do zapoznania się z ofertą.
Produkty i usługi
Specjalizujemy się w usługach geodezyjnych. W ramach świadczonych usług wykonujemy przede wszystkim pomiary realizacyjne i inwentaryzacyjne. Do naszych zadań należy geodezyjna obsługa inwestycji. Ponadto oferujemy podziały nieruchomości. Obsługujemy zarówno osoby fizyczne, jak i firmy.

Podejmujemy się wznawiania i podziałów granic. Posiadamy wysokiej klasy sprzęt, który umożliwia nam rzetelną i sprawną realizację zadań. Dysponujemy między innymi urządzeniem Leica MS50, który pozwala nam na obliczanie objętości, monitorowanie deformacji i wykrywanie kolizji. Dzięki niemu możemy też wykonywać pomiary w tunelach, pomiary topograficzne i górnicze.

Do dyspozycji mamy też urządzenia, takie jak:
- Digitex Transmiter,
- Leica Digicat 650i,
- Odbiornik GS15,
- Leica TS15.

Dodatkowo świadczymy usługi kartograficzne. W tym zakresie sporządzamy mapy do celów projektowych. Są one niezbędne przy realizacji inwestycji wymagających pozwolenia na budowę. Uzupełnienie oferty to skaning 3D, który pozwala uzyskać informacje o kształcie obiektu.

Zatrudniamy wykwalifikowanych geodetów z wieloletnim doświadczeniem, którzy do każdego zadania podchodzą z pełnym zaangażowaniem. Zapewniamy fachowe doradztwo i atrakcyjne ceny. Gwarantujemy wysoką jakość świadczonych usług.

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do kontaktu i odwiedzenia naszej strony internetowej.

Zapraszamy do nawiązania owocnej współpracy z firmą MasterGeo.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
podkarpackie, mazowieckie, lubelskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń