Grażyna Lewicka Irmina Lewicka-Skiba Kancelaria notarialna Spółka cywilna

Notariusz na pełen etat

Notariusze
ul. Jasna 8, 20-077 Lublin lubelskie
(10 opinii) napisz opinię
Grażyna Lewicka Irmina Lewicka-Skiba Kancelaria notarialna Spółka cywilna
ul. Jasna 8, 20-077 Lublin lubelskie
Telefon
Grażyna Lewicka Irmina Lewicka-Skiba Kancelaria notarialna Spółka cywilna

Informacje

Opis działalności firmy Grażyna Lewicka Irmina Lewicka-Skiba Kancelaria notarialna Spółka cywilna w Lublin
Kancelarię Notarialną prowadzimy od 2015 roku. Nasza siedziba znajduje się w Lublinie. Właścicielkami są Grażyna Lewicka i Irmina Lewicka-Skiba.
Produkty i usługi
Sporządzamy akty notarialne, przede wszystkim umowy sprzedaży, darowizny, zamiany, o dział spadku, zniesienia współwłasności, majątkowe małżeńskie, dożywocia, zrzeczenia się dziedziczenia, spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, statuty spółek akcyjnych, ustanowienia odrębnej własności lokalu, ustanowienia hipoteki, ustanowienia służebności, testamenty oraz umowy pełnomocnictwa. Do każdego zlecenia pochodzimy z ogromnym zaangażowaniem i skupieniem. Zadowolenie Klienta to dla nas priorytet.

Zgodnie z ustawą w naszej Kancelarii dokonujemy następujących czynności:

- sporządzamy akty poświadczenia dziedziczenia,
- sporządzamy poświadczenia (własnoręczności podpisu, zgodności kopii/odpisu/wyciągu z oryginałem dokumentu, pozostawania przy życiu lub w określonym miejscu, daty okazania dokumentu),
- doręczamy oświadczenia,
- sporządzamy protesty weksli i czeków,
- przyjmujemy na przechowanie pieniądze, papiery wartościowe, dokumenty, dane na informatycznym nośniku danych, o którym mowa w przepisach o informatyzacji działalności podmiotów realizujących zadania publiczne,
- sporządzamy wypisy, odpisy i wyciągi dokumentów,
- sporządzamy na żądanie stron projekty aktów, oświadczeń i innych dokumentów,
- sporządzamy inne czynności wynikające z odrębnych przepisów.

Ponadto do naszych obowiązków należy również spis protokołów, a w szczególności: protokoły zgromadzeń wspólników i walnych zgromadzeń, protokoły przyjęcia, czy odrzucenia spadku oraz stawiennictwa lub niestawiennictwa strony czynności.

Wszelkie czynności dokonujemy w siedzibie Kancelarii, jednak w wyjątkowych i uzasadnionych przypadkach istnieje możliwość dokonania czynności notarialnej w innym miejscu.

Po wcześniejszym uzgodnieniu świadczymy również swoje usługi w godzinach późniejszych lub w dni wolne od pracy.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia wysokości wszystkich opłat związanych z czynnością notarialną.
Zasięg działania
Firma Grażyna Lewicka Irmina Lewicka-Skiba Kancelaria notarialna Spółka cywilna z lokalizacji: Lublin świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
lubelskie

Aktualności

Akt notarialny

31.01.2022

Akt notarialny to dokument urzędowy, który potwierdza dokonanie określonej czynności prawnej. Zostaje on sporządzony, jeśli wymagają tego przepisy prawa bądź wynika to z woli stron. Wyróżnia się akty umowy sprzedaży, darowizny, działu spadku, zniesienia współwłasności, ustanowienia odrębności własności lokalu, testamenty, umowy pełnomocnictwa i wiele innych.

Testament

09.03.2022

Testament to akt prawny, w którym spadkodawca rozporządza majątkiem na wypadek swojej śmierci. Dokument nie może być sporządzony przez pośrednika, a osoba go spisująca musi być w pełni świadoma, co robi. Testament może zostać sporządzony wyłącznie jednostronnie. Wyróżnia się testament notarialny oraz holograficzny, czyli spisany własnoręcznie.

Kancelaria notarialna

10.05.2022

Kancelaria notarialna zajmuje się między innymi sporządzaniem poświadczeń, w tym własnoręczności podpisu, zgodności kopii, odpisu, wyciągu z oryginałem dokumentu, pozostawania przy życiu lub w określonym miejscu oraz daty okazania dokumentu. Oprócz tego doręcza oświadczenia i przyjmuje na przechowanie pieniądze, papiery wartościowe i dokumenty.

Opinie

(10 opinii) napisz opinię
J
Jowita
Z usług tej kancelarii notarialnej korzystam nie pierwszy raz. To świetni notariusze, z doświadczeniem i wysokimi kwalifikacjami.
A
Adrianna
Obsługa notarialna na bardzo wysokim poziomie. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Szczerze polecam.
C
Cyprian
Intercyzy są tu na porządku dziennym. Znają się na tych sprawach.
G
Grzegorz
Poświadczenia podpisów wykonują od ręki. Super im to wszystko idzie.
K
Krzysztof
Sprawy o zachowek warto zlecić tej kancelarii notarialnej. Wszystkim się zajmą.
I
Iza
Regularnie zlecamy tej kancelarii spisywanie protokołów notarialnych. Zawsze jest wszystko dobrze dopracowane.
M
Marianna
Prowadzą sprawy o poddanie się egzekucji. To ważne, by zajęli się tym profesjonaliści. Mam wrażenie, że można było to zlecić już dawno.
I
Ilo_na299
To naprawdę dobry notariusz. Bardzo pomógł nam w sprawie związanej ze spadkiem. Teraz rodzina może spać spokojnie, bo wiemy, że Wszystko jest załatwione zgodnie z prawem.
K
B
K B
Otrzymałam tutaj bardzo życiowe i praktyczne porady. Pani doradzi każdemu, kto ma niewielkie pojęcia o prawie. Polecam.
K
Klientka
Skorzystaliśmy i Polecamy.