Profil Kamieniarstwo

Kompleksowe usługi kamieniarskie

Usługi kamieniarskie
ul. Kasprowicza 40, 20-232 Lublin lubelskie
Poniedziałek 08:00 - 17:00
Wtorek 08:00 - 17:00
Środa 08:00 - 17:00
Czwartek 08:00 - 17:00
Piątek 08:00 - 17:00
Sobota 08:00 - 12:00
Niedziela Zamknięte
(1 opinia) napisz opinię
501567800
501567070
Profil Kamieniarstwo

Informacje

Opis działalności
Przedsiębiorstwo Profil funkcjonuje na rynku od 1994 roku. Oferuje kompleksowe usługi kamieniarskie. Siedziba działalności znajduje się w Lublinie. Właścicielem firmy jest Bogusław Dumała.
Produkty i usługi
Głównym profilem działalności jest kompleksowa obsługa w dziedzinie kamieniarstwa. Przedsiębiorstwo Profil specjalizuje się w obróbce kamienia. Asortyment obejmuje szeroki wybór produktów, dostępnych w wielu wariantach kolorystycznych i wzorniczych. Należą do nich przede wszystkim płyty granitowe, parapety marmurowe, wazony granitowe, blaty kuchenne i łazienkowe oraz schody granitowe. W ofercie znajdują się między innymi:

- kominki,
- parapety z konglomeraty,
- tarasy z kamienia,
- schody z kamienia,
- podłogi granitowe,
- blaty z kwarcu,
- posadzki z kamienia naturalnego.

Uzupełnieniem oferty są ogrodzenia, elementy kamienne o skomplikowanych kształtach oraz usługa projektowania optymalnego rozkroju płyt. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliło na zdobycie głębokiego zaufania wśród wielu osób. Swoim Klientom Profil gwarantuje najwyższą jakość wykonywanych czynności, profesjonalną obsługę i fachowe doradztwo. Wizytówką działalności są najlepsze ceny na rynku oraz krótkie terminy realizacji zleceń.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej. W razie pytań, czy wątpliwości zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.
Marki i specjalizacje
Specjalizujemy się w wykonywaniu nagrobków. Świadczymy również usługi tj.: cięcie bloków granitowych piłą "diakers" i piłą linową, piaskowanie liter.
PROFIL – KAMIENIARSTWO Bogdan Dumała jest Beneficjentem Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2007-2013, Oś I Przedsiębiorczość i innowacje, Działanie 1.2 Dotacje inwestycyjne dla mikroprzedsiębiorstw. Tytuł projektu: Inwestycja w innowacyjne maszyny produkcyjne i ochronę środowiska – szansą na rozwój firmy.

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
M
Margaret34
Firma solidna. Miałam problem z blatem bez problemu i ociagania pomogli.