Łajca Marek Zakład szklarski

Rzetelne wykonawstwo prac szklarskich

Szklarze
ul. Kiepury 5, 20-838 Lublin lubelskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Łajca Marek Zakład szklarski

Informacje

Opis działalności
Zakład szklarski Expressglass, którego właścicielem jest Marek Łajca, rozpoczął działalność w roku 1993. Nasza siedziba zlokalizowana jest na terenie miasta stołecznego województwa lubelskiego, Lublina. Działanie na rynku od ponad dwudziestu pięciu lat przełożyło się na zdobycie cennego doświadczenia i rozwoju działalności.
Produkty i usługi
Przede wszystkim zajmujemy się wykonawstwem różnego rodzaju usług szklarskich. Na rynku działamy od ponad dwudziestu pięciu lat, więc zdobyliśmy cenne doświadczenie i dokładnie zanalizowaliśmy rynek, by znacznie zwiększyć jakość wykonywanych zadań.

Oferta firmy Expressglass to między innymi:
- lustra,
- szkła do kuchni,
- kabiny prysznicowe,
- drzwi szklane,
- balustrady szklane,
- schody czy podłogi szklane,
- szklane meble czy zabudowy,
- blaty i półki szklane.

Podczas realizacji zleceń korzystamy głównie ze szkła bezpiecznego, antywłamaniowego czy hartowanego. Poza tym może być ono barwione w masie, lakierowane, laminowane, foliowane czy ornamentowe. W ramach odpowiedniego przeznaczenia wykonujemy także produkty ze szkła żaroodpornego, zbrojonego, zespolonego czy trawionego.

Pracownicy naszej firmy to odpowiednio wykwalifikowane osoby, które w branży działają już od wielu lat. Podczas wykonywania zadań korzystamy ze specjalistycznych maszyn oraz narzędzi, co znacznie poprawia naszą efektywność i ułatwia pracę. Służymy fachowym doradztwem i gwarantujemy wysoką jakość świadczonych usług. Zapewniamy także terminową realizację zleceń oraz atrakcyjne ceny.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu i zachęcamy do odwiedzenia naszej siedziby w Lublinie.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
podkarpackie, świętokrzyskie, mazowieckie, lubelskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń