Fabryka Czystości w Panoramie Firm

Fabryka Czystości

Dołącz do najczystszych. Po nas nie trzeba poprawiać.

Informacje

Opis działalności

Fabryka Czystości to jedna z najprężniej rozwijających się firm z sektora ogólnego utrzymania czystości, oferująca swoje usługi na terenie Lublina i Warszawy. Dwa wymienione oddziały funkcjonują od początku 2013 roku i zdążyły już obsłużyć setki klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Poszukujesz firmy sprzątającej? Sprawdź nas!

O nas

Nasza firma sprzątająca powstała ze zlepku indywidualności. Każdy z nas ma inne umiejętności, ale razem tworzymy monolit, który pozwala czerpać radość wykonywanej pracy. Jesteśmy osobami młodymi i ambitnymi, które wiedzą że powiedzenie"bez pracy nie ma kołaczy" nie wzięło się z kosmosu.

Swoją postawą pracujemy na opinię firmy, wiedząc o tym, iż od tego zależy czy Klient do nas wróci. Usługi, które świadczymy, wykonywane są tylko przez naszych pracowników, a do tego przy każdym zleceniu obecny jest koordynator zmiany, który dopilnuje aby praca została wykonana rzetelnie.

MISJA i WIZJA

Misją naszej firmy jest zadowolenie Klientów. Dostarczamy bowiem wszelkich starań, aby każde wykonywane przez nas zlecenie stało na najwyższym poziomie. To nam bardziej zależy na tym, by końcowy efekt był odpowiedni. Stawiamy się w roli Klienta i oceniamy wykonaną usługę.

Pragniemy być przedsiębiorstwem, któremu każde kolejne zlecenie przynosi tyle samo satysfakcji, tak aby Klient poczuł w naszych działaniach pasję.

Za obszar naszej działalności uważamy głównie Lublin i Warszawę, aczkolwiek jesteśmy w stanie obsłużyć Klientów z całego województwa lubelskiego i mazowieckiego.

Marki i specjalizacje

- sprzątanie biur
- sprzątanie sklepów odzieżowych
- sprzątanie klubów fitness
- sprzątanie pobudowlane i poremontowe
- mycie okien
- mycie okien na wysokości

Produkty i usługi

Nasze usługi odznaczają się wysokim profesjonalizmem i fachowością oraz dokładnością. Dostrzegamy fakt, że coraz więcej firm oraz osób prywatnych przywiązuje wagę do czystości i eleganckiego wyglądu swoich pomieszczeń i otoczenia, traktując to jako jeden z ważnych elementów tworzących wizerunek.

Chcielibyśmy stać się solidnym partnerem dla wszystkich, którym estetyka i czystość otoczenia nie są obojętne.

Firma sprzątająca Fabryka Czystości. Kieruje swoją ofertę zarówno do klientów indywidualnych jak i biznesowych. Pracujemy nie tylko w Lublinie, czy w Warszawie, ale również jesteśmy w stanie obsłużyć klientów z innych miast.


- Sprzątanie biur,
- Sprzątanie hoteli,
- Sprzątanie sklepów odzieżowych,
- Sprzątanie osiedli,
- Sprzątanie klubów fitness/siłowni
- Sprzątanie poremontowe - doczyszczanie,
- Firma sprzątająca,
- Usługi sprzątające,
- Pranie wykładzin,
- Mycie okien,
- Mycie elewacji,

Zapraszamy do współpracy!

Certyfikaty

Jesteśmy Rzetelną Firmą - jakość naszych usług poświadczamy certyfikatem Krajowego Rejestru Długów.

Zasięg działania

Nasza firma świadczy usługi , m.in. na obszarze wymienionych miejscowości: Lublin, Krasnystaw, Zamość, Chełm, Stalowa Wola, Radom, Sandomierz, Kielce, Rzeszów, Puławy
Oceny i opinie
Średnia ocen firmy:
(7 opinii)
Miejsce na Twoją opinię o firmie

Twoja ocena ogólna

 
 
 
Opinie użytkowników
Zadowolony
2016-08-19
Całkiem udana współpraca. Polecam.!!:)
ŁaŁ
2016-03-14
Zaskakująco udana współpraca. Mieliśmy wątpliwości, aczkolwiek jak się później okazało bezpodstawne.
Asia
2015-11-30
Polecam ! Warto podjąć współpracę z tą firmą !
Jan
2015-10-29
Solidny i godny Polecenia partner biznesowy, 110 % zadowolenia.
Jacek
2015-06-06
Dobrze poukładana firma.
Aga
2014-12-14
Polecam!!! Miły Pan, współpraca wręcz idealna, cenowo też ciekawie.
Piotr
2014-11-27
Wszystko doczyszczone jak należy!!! Polecam
firma sprzątająca, sprzątanie biur, sprzątanie pobudowlane, sprzątanie, sprzątanie wnętrz, sprzątanie sklepów odzieżowych, mycie okien, pranie tapicerki, odśnieżanie, sprzątanie budynków biurowych, sprzątanie osiedli, sprzątanie klatek, obsługa osiedli, usługi sprzątające, sprzątanie hoteli, pranie wykładzin, pranie dywanów, sprzątanie poremontowe, firmy sprzątające, sprzątanie wnętrz i mycie okien, mycie okien na wysokości, dobra firma sprzątająca, profesjonalna firma sprzątająca, profesjonalne sprzątanie, profesjonalne mycie okien, obsługa wspólnot mieszkaniowych, sprzątanie wspólnot mieszkaniowych, sprzątanie klubów fitness, sprzątanie siłowni, doczyszczanie posadzek, doczyszczanie podłóg, doczyszczanie okien, doczyszczanie, sprzątanie supermarketu, sprzątanie supermarketów, sprzątanie terenu, utrzymanie terenów zielonych, koszenie trawy, sprzątanie klatek schodowych, sprzątanie budynków, sprzątanie bloków, sprzątanie szpitali, sprzątanie przychodni, sprzątanie placówek medycznych, utrzymanie czystości, usługi porządkowe, sprzątanie po imprezach masowych, pielęgnacja terenów zielonych, sprzątanie przedszkoli, mycie witryn sklepowych, mycie witryn, mycie elewacji, czyszczenie elewacji, sprzątanie na wysokości, mycie elewacji budynku, pogotowie sprzątające, najlepsza firma sprzątająca, usługi sprzątające dla firm, sprzątanie mieszkań, koszenie

Wyznacz trasę dojazdu

start
stop
ul. Kossaka 21
20-358 Lublin, woj. lubelskie