Pallet Holding Jolanta Kępa

Sprzedaż oraz wynajem palet

Palety
ul. Krężnicka 334, 20-518 Lublin lubelskie
(7 opinii) napisz opinię
Pallet Holding Jolanta Kępa

Informacje

Opis działalności
Pallet Holding to firma, którą założyliśmy w 2009 roku na terenie Lublina. Naszym głównym profilem działalności jest produkcja palet drewnianych. Oferujemy także ich skup oraz wynajem. Chętnie współpracujemy z przedstawicielami branży budowlanej, spożywczej, czy przemysłowej. Nad realizacją prac czuwa właścicielka, Jolanta Kępa. Zapraszamy.
Produkty i usługi
Aktualnie w siedzibie Pallet Holding produkujemy tysiące palet drewnianych o różnych rozmiarach. Posiadamy własne magazyny, w których składujemy wyprodukowane palety, więc w przypadku zamówienia większej ilości sztuk, niemal od ręki kompletujemy zamówienie dla Klienta. Wszystkie nowe palety, które są naszymi oryginalnymi wyrobami, są zgodne z certyfikatami europejskimi. Produkujemy standardowe wymiary palet oraz produkty zgodne ze specyfikacją dosłaną przez Klienta. Możemy np. dociąć rogi, czy zwiększyć ilość desek na blacie. Na życzenie używamy również konkretnego gatunku drewna.

W naszej ofercie znajdują się między innymi:
- palety euro epal (wymiary 80x120 cm, wysokość 14,4cm)
- palety drewniane przemysłowe nowe (wymiary 120x80 cm),
- palety drewniane jednorazowe nowe (wymiary 120x80 cm),
- palety drewniane jednorazowe nowe (wymiary 120x100 cm),
- palety drewniane (półpalety) nowe (wymiary 60x80 cm),
- palety fitosanitarne/suszone/IPPC (wymiary 120x100cm lub 120x80cm).

Zajmujemy się skupem palet, ich regeneracją oraz sprzedażą naprawionych wyrobów. Na skupie przyjmujemy jedynie te palety, które mogą być ponownie użyte.

Oferujemy własny transport palet do siedziby Klienta.

Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu - firma Pallet Holding z Lublina.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
lubelskie, mazowieckie, podkarpackie, świętokrzyskie

Opinie

(7 opinii) napisz opinię
K
Krzysztof
Firma produkuje dla mnie co miesiąc konkretną ilość palet o podanych przeze mnie wymiarach. Zamówienie jest zawsze kompletne i zgodne z moimi życzeniami. Polecam.
O
Oliwer
Udało mi się tutaj sprzedać setki palet w bardzo dobrej cenie. Uważam, że dobiłem niezłego targu. Palety co prawda były w dobrym stanie, ale nie potrzebowałem ich już i cieszę się, że pieniądze się zwróciły. Transakcja przebiegła bardzo szybko.
M
Maruszek762
Ich palety są solidne, nie psują się szybko i można je kupić w przystępnej cenie.
S
szymonos12
Polecam ich, ponieważ mają wytrzymałe palety przemysłowe, które idealnie nadają się do przeładowania ciężkich towarów.
K
Kuba
Doskonała firma, która zawsze realizuje moje indywidualne zamówienia na palety. Przygotowują palety według konkretnych wymiarów. Zawsze wyrób zgadza się z nadesłanym projektem.
K
Konrad
Cena jest proporcjonalna do jakości palet. Są to solidne deski, które można używać wielokrotnie. Firma zapewnia mi hurtowe ilości niemal od ręki. Nigdy nie mają problemu ze skompletowaniem zamówienia.
E
Etutowy
Polecam tego producenta palet! Współpracujemy razem prawie od 3 lat. Wszystkie palety w moim zakładzie mam od nich. Wiem, że to bardzo solidnie wykonane wyroby. Drewno jest wysokiej jakości, jak na tego typu palety i wytrzymuje spore obciążenie. Wszystkie deski są ze sobą precyzyjnie łączone.