Grzegorz Flisiński Kancelaria adwokacka

Wykonujemy szeroki zakres usług prawnych

Adwokaci
ul. Lipowa 11/6, 20-020 Lublin lubelskie
Poniedziałek 8:00 - 16:00
Wtorek 8:00 - 16:00
Środa 8:00 - 16:00
Czwartek 8:00 - 16:00
Piątek 8:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Grzegorz Flisiński Kancelaria adwokacka
ul. Lipowa 11/6, 20-020 Lublin lubelskie
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
815631441
Może cię zainteresować
Grzegorz Flisiński Kancelaria adwokacka

Informacje

Opis działalności firmy Grzegorz Flisiński Kancelaria adwokacka w Lublin
W Kancelarii Adwokackiej Grzegorza Flisińskiego zajmujemy się świadczeniem pełnego zakresu usług prawnych, w tym zastępstwem procesowym w postępowaniach cywilnym, karnym i administracyjnym, a także udzielaniem porad prawnych i sporządzaniem wszelkiego rodzaju dokumentów. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Lublinie. Zapraszamy do przeczytania oferty.
Produkty i usługi
W kancelarii adwokackiej adwokata Grzegorza Flisińskiego w Lublinie zajmujemy się świadczeniem szerokiego zakresu usług prawnych już od ponad dekady. Wykonujemy usługi prawnicze zarówno dla podmiotów gospodarczych, jak i dla osób fizycznych.

Oferta naszej kancelarii obejmuje między innymi udzielanie porad prawnych, sporządzanie wszelkich umów, pism procesowych i opinii prawnych, a także zastępstwo procesowe przed sądami w postępowaniach administracyjnych, cywilnych oraz karnych.

Nasze usługi dopasowane są zawsze do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Świadczymy zarówno pomoc doraźną, jak i również oferujemy stałą współpracę.

Wykonujemy usługi prawne z takich dziedzin prawa jak między innymi:

- prawo karne,
- prawo cywilne,
- prawo rodzinne,
- prawo autorskie,
- prawo administracyjne,
- prawo gospodarcze,
- prawo budowlane.

Pomagamy również w procesie rejestracji wszelkiego rodzaju przedsiębiorstw i spółek, a także w uzyskaniu odszkodowań, w tym za niesłuszne aresztowanie.

Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszej strony internetowej. Można tam znaleźć więcej szczegółów dotyczących oferty. W razie jakichkolwiek pytań lub chęci umówienia spotkania możliwy jest kontakt telefiniczny - z chęcią odpowiemy na wszelkie wątpliwości.

Zachęcamy do współpracy!Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń