Dental s.c.

Leczenie stomatologiczne dzieci i dorosłych

Stomatolodzy i protetycy
ul. Lwowska 6, 20-128 Lublin lubelskie
(6 opinii) napisz opinię
Dental s.c.

Informacje

Opis działalności
Przychodnia stomatologiczna Dental mieści się w Lublinie. Funkcjonuje ona od 20 lat, a dokładnie od 2000 roku. Na pomoc stomatologiczną tutaj mogą liczyć całe rodziny. Właściciele kliniki to stomatolodzy Bożena Dąbała i Jacek Dąbała.
Produkty i usługi
W przychodni stomatologicznej Dental zatrudnieni są specjaliści różnych dziedzin. Wykonuję się tutaj badania i zabiegi lecznicze oraz świadczy usługi profilaktyczne. Opieką stomatologiczną objęte są dzieci i dorośli. W czasie diagnostyki stomatolodzy korzystają z aparatury RTG i kamery wewnątrzustnej. Jeżeli chodzi o zabiegi, które wymagają ingerencji w dziąsła lub zęby to przeprowadzane są one po podaniu znieczulenia.

W zakres opieki profilaktycznej wchodzi głównie piaskowanie, fluoryzowanie i lakowanie zębów. Możliwe jest również pozbycie się kamienia i osadu nazębnego.

W przychodni przyjmowane są także osoby ze zmianami chorobowymi. W zakres świadczonych usług stomatologicznych wchodzi leczenie kanałowe, usuwanie próchnicy i wypełnianie zębów plombami. Udzielana jest także pomoc w przypadkach, które wymagają interwencji chirurgicznej.

Oferta przychodni Dental to również:
- usuwanie zębów mlecznych,
- usuwanie zębów stałych,
- plastyka wędzidełka,
- dłutowanie zębów,
- nacinanie ropni,
- resekcja korzeni zębów,
- podniesienie dna zatoki szczękowej,
- laseroterapia,
- wszczepianie implantów.

Przy uzupełnianiu ubytków znajdują zastosowanie sposoby, takie jak wstawianie protez szkieletowych, mostów i koron. Piękny uśmiech można uzyskać, dzięki zabiegom z zakresu ortodoncji i stomatologii estetycznej. W tym ostatnim przypadku wykorzystuje się licówki, nakładki i lampy Beyond. Natomiast jeśli chodzi o ortodoncję to prostuje się zęby przy pomocy aparatów ortodontycznych.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej przychodni stomatologicznej Dental.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
lubelskie

Opinie

(6 opinii) napisz opinię
K
Kriryl782
Stosują porządne znieczulenia. Zabiegi przeprowadzają szybko, a przy tym dokładnie.
N
Nralev
Usługi stomatologiczne na naprawdę wysokim poziomie. Dokładne badania i dokładne leczenie.
A
Agewczyk
Jedna z lepszych przychodni stomatologicznych jakie znam. Mogę polecić stuprocentowo.
O
Ofelia2111
Moje dziecko bez strachu przychodzi do tej przychodni stomatologicznej. Stomatolodzy mają tutaj bardzo dobre podejście do dziecka.
G
Gmytud
Do tej przychodni stomatologicznej przychodzę od dawna i nigdy się nie zawiodłem. Pracują tu naprawdę dobrzy specjaliści.
K
Kamik82
Usługi stomatologiczne na najwyższym poziomie. Fachowa, bardzo miła obsługa. Skuteczne znieczulenia.