Dental s.c.

Przychodnia stomatologiczna

Stomatolodzy i protetycy
ul. Lwowska 6, 20-128 Lublin lubelskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Dental s.c.

Informacje

Opis działalności
Przychodnia stomatologiczna Dental znajduje się w Lublinie. Działa ona już 20 lat, a dokładnie od 2000 roku. Jest to miejsce, gdzie na pomoc stomatologiczną mogą liczyć całe rodziny. Właściciele kliniki to stomatolodzy Bożena Dąbała i Jacek Dąbała.
Produkty i usługi
W przychodni stomatologicznej Dental pracują specjaliści różnych dziedzin. Świadczone są tutaj między innymi usługi profilaktyczne, a także wykonuje się badania i zabiegi lecznicze. Opieka stomatologiczna obejmuje zarówno dorosłych, jak i dzieci. Przy diagnostyce wykorzystywana jest kamera wewnątrzustna i aparatura RTG. Jeśli chodzi o zabiegi wymagające ingerencji w zęby czy dziąsła to prowadzone są one po podaniu znieczulenia.

W zakres opieki profilaktyczne prowadzonej w przychodni Dental wchodzi przede wszystkim lakowanie, fluoryzowanie i piaskowanie zębów. Możliwe jest też usunięcie osadu i kamienia nazębnego.

Przyjmowani są również osoby ze zmianami chorobowymi. Oferta usług stomatologicznych obejmuje wypełnianie zębów plombami, usuwanie próchnicy i leczenie kanałowe. Udzielana jest także pomoc w przypadkach wymagających interwencji chirurgicznej.

Oferta przychodni to też:
- wszczepianie implantów,
- podniesienie dna zatoki szczękowej,
- laseroterapia,
- nacinanie ropni,
- resekcja korzeni zębów,
- plastyka wędzidełka,
- dłutowanie zębów,
- usuwanie zębów mlecznych,
- usuwanie zębów stałych.

Sposobem stosowanym do uzupełniania ubytków w uzębieniu jest wstawianie koron, mostów i protez szkieletowych. Piękny uśmiech może zostać uzyskany poprzez zabiegi ortodoncji i stomatologii estetycznej. W tym ostatnim przypadku dąży się do wybielenia zębów poprzez użycie lampy Beyond, nakładek czy licówek. Może zostać nałożona specjalna biżuteria. Jeśli chodzi o ortodoncję to zęby są prostowane za pomocą aparatów ortodontycznych.

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej przychodni dentystycznej Dental.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
lubelskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń