Kancelaria Radców Prawnych Skwarcz Maruszewska. sp.p.

Usługi prawnicze na rzecz podmiotów gospodarczych.

Radcy prawni
ul. Nałęczowska 30/12, 20-701 Lublin lubelskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Kancelaria Radców Prawnych Skwarcz Maruszewska. sp.p.

Informacje

O nas
Naszą specjalnością jest prawo gospodarcze, cywilne, upadłościowe, a także autorskie i prawo pracy. Zajmujemy się również windykacją należności. Przez lata działalności zdobyliśmy duże doświadczenie w zakresie prawa spadkowego, odszkodowań oraz postępowań administracyjnych.
Opis działalności
Kancelaria Radców Prawnych Skwarcz Maruszewska znajduje się w Lublinie, na terenie województwa lubelskiego. Działamy nieprzerwanie od 2012 roku. Jesteśmy nowoczesną i dynamicznie rozwijającą się kancelarią. Obszar naszej działalności obejmuje całą Polskę. Zapewniamy obsługę prawną oraz proponujemy doraźne porady prawne.
Produkty i usługi
Prezentujemy nowoczesne podejście do klienta i wychodzimy naprzeciw Państwa oczekiwaniom. W związku z tym kontakt z kancelarią możliwy jest również „na odległość". Udzielamy też porad prawnych w języku angielskim.

Oferujemy:

- stałą obsługę prawną, w ramach której zapewniamy bieżący kontakt z prawnikiem,
- udzielanie porad prawnych,
- przygotowywanie i opiniowanie różnego typu umów, w szczególności kontraktów handlowych, umów spółek osobowych i kapitałowych, umów inwestycyjnych, kontraktów menedżerskich, a także umów nazwanych z kodeksu cywilnego (m.in. umów sprzedaży, dostawy, najmu, zlecenia itp.),
- reprezentowanie Klientów w negocjacjach handlowych,
- doradztwo w sprawach z zakresu prawa pracy,
- sporządzanie aktów wewnętrznych,
- pomoc w przeprowadzaniu zmian osobowych i kapitałowych w spółkach prawa handlowego,
- pomoc Klientom w odzyskiwaniu należności,
- zastępstwo prawne w sporach sądowych,
- reprezentacja Klientów w sprawach odszkodowawczych,
- doradztwo oraz reprezentacja w sprawach rozwodowych i spadkowych.

Kancelaria prowadzi stałą współpracę z doświadczonymi aplikantami radcowskimi oraz zaprzyjaźnionymi Kancelariami Radców Prawnych. Na wypadek zaistnienia naszej odpowiedzialności cywilnej, posiadamy stosowne ubezpieczenie.

Wieloletnie doświadczenie i ogromna wiedza umożliwiły nam zajęcie pewnej i ugruntowanej pozycji na branżowym rynku. Nasze działania cechuje niezwykła rzetelność i solidność. Bycie prawnikiem to dla nas pasja i styl życia, a nie tylko praca. Dzięki temu możemy Państwu zagwarantować profesjonalizm i skuteczność.

Nieustannie podnosimy nasze kwalifikacje, aby oferta była kompleksowa i atrakcyjna. Zapewniamy konkurencyjne warunki współpracy. Zachęcamy do kontaktu. Z chęcią odpowiemy na wszystkie dodatkowe pytania.

Zapraszamy!
Marki i specjalizacje
Specjalizujemy się w prawie: gospodarczym, cywilnym, upadłościowym, autorskim, windykacji firm oraz w prawie pracy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń