Telecom-Service Urządzenia Telekomunikacyjne i Elektroniczne inż. Hieronim Hejwosz

Systemy i usługi telekomunikacyjne
ul. Nałkowskich 121 /56, 20-470 Lublin lubelskie
(1 opinia) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

Informacje

Głównym profilem działalności firmy Telecom-Service Urządzenia Telekomunikacyjne i Elektroniczne inż. Hieronim Hejwosz jest Systemy i usługi telekomunikacyjne. Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Lublin w województwie lubelskim.
Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferowanych przez firmę produktów i usług, możesz skontaktować się z nią drogą telefoniczną: 601 305 400 lub mailową: hieronim.hejwosz@vp.pl
Jeśli chcesz nawiązać z Telecom-Service Urządzenia Telekomunikacyjne i Elektroniczne inż. Hieronim Hejwosz kontakt osobisty, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych: [kopiuj]. Siedziba firmy mieści się pod adresem 20-470 Lublin ul. Nałkowskich 121 /56,.
Wieloletnia obecność firmy na rynku, pozwala nam na przekonanie, że jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom obsługi i kompetencje niezbędne do załatwienia przedsięwzięć zleconych Telecom-Service Urządzenia Telekomunikacyjne i Elektroniczne inż. Hieronim Hejwosz.

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
F
firma
Profesjonalna i przemiła obsługa
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.