Paweł Kaźmierak Posadzki Mixokretem Anhydrytowe

Świadczymy usługi posadzkarskie

Posadzki przemysłowe
ul. Nadrzeczna 40, 20-443 Lublin lubelskie
(5 reviews) napisz opinię
Paweł Kaźmierak Posadzki Mixokretem Anhydrytowe
ul. Nadrzeczna 40, 20-443 Lublin lubelskie
Telefon
Paweł Kaźmierak Posadzki Mixokretem Anhydrytowe

Informacje

Opis działalności firmy Paweł Kaźmierak Posadzki Mixokretem Anhydrytowe w Lublin
Firma Posadzki Mixokretem Anhydrytowe, należąca do Pawła Kaźmieraka świadczy usługi posadzkarskie od 1997 roku. Jej siedziba znajduje się w Konwersku na terenie województwa lubelskiego.
Produkty i usługi
Firma kieruje swoją ofertę do klientów indywidualnych i biznesowych z terenu całego województwa lubelskiego. Doświadczenie jej pracowników gromadzone jest od niemal dwudziestu pięciu lat, co pozwoliło zyskać uznanie wielu klientów i stabilną pozycję na rynku.

Oferta firmy obejmuje:
- posadzki anhydrytowe,
- pianobeton,
- wylewki cementowe,
- posadzki betonowe,
- podłogi betonowe,
- posadzki przemysłowe.

Pracownicy do wykonania swoich zleceń wykorzystują specjalistyczny agregat posadzkarski - Mixokret. Urządzenie znacznie skraca czas realizacji zadań i pozytywnie wpływa na jakość świadczonych usług. Metoda mechaniczna wykonania posadzek zapewnia równą powierzchnię i zwiększa jej odporność na ścieranie.

Firma Posadzki Mixokretem Anhydrytowe gwarantuje terminowe wykonanie prac oraz atrakcyjną ofertę cenową. Pracownicy przedsiębiorstwa to fachowcy, którzy rzetelnie podchodzą do swojej pracy. Klienci liczyć mogą na idealną precyzję wykonania oraz doradztwo na każdym etapie zlecenia.

Zapraszamy do skorzystania z usług firmy posadzkarskiej.
Zasięg działania
Firma Paweł Kaźmierak Posadzki Mixokretem Anhydrytowe z lokalizacji: Lublin świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
lubelskie

Opinie

(5 reviews) napisz opinię
N
Norbert
Serdecznie polecam tę firmę. Są profesjonalni i trzymają się terminów. Usługi realizowane dokładnie.
M
Mirek
Wykonali podłogi w mojej firmie. Prace zrealizowane w umówionym terminie. Jestem zadowolony ze współpracy.
H
Herbert
Warto postawić na wylewkę Mixokretem. O wiele szybciej można kłaść podłogę. Pracownicy firmy mówili mi, że powierzchnia jest bardziej trwała, dzięki agregatowi.
P
Piotr
To uczciwa i bardzo zaangażowana w zlecenia firma. Wylewali posadzki w moim domu. Wszystko jest równe i solidne. Nie mam żadnych zastrzeżeń do ich pracy.
.
.....
Polecam!