Szambolublin

Opróżnianie szamba, asenizacja. Konkurencyjne ceny!

Wywóz śmieci i odpadów
ul. Niecała 15/25, 20-080 Lublin lubelskie
Poniedziałek 6:00 - 20:00
Wtorek 6:00 - 20:00
Środa 6:00 - 20:00
Czwartek 6:00 - 20:00
Piątek 6:00 - 20:00
Sobota 6:00 - 14:00
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Szambolublin

Informacje

Opis działalności
"Szambolublin" działa na rynku od 2010 roku. Przedsiębiorstwo ma swoją siedzibę w Lublinie (woj. lubelskie). Osobą decyzyjną w firmie jest Żaneta Staszewska. "Szambolublin" świadczy swoje usługi także w takich gminach jak: Konopnica, Głusk, Wólka, Niemce, Jastków, Spiczyn, Jabłonna, Niedrzwica Duża, Bełżyce, Mełgiew.
Produkty i usługi
Jesteśmy firmą z blisko 10-letnim doświadczeniem, ciągle prężnie się rozwijamy, aby sprostać powierzonym nam usługom. Zajmujemy się opróżnianiem zbiorników bezodpływowych i transportem nieczystości ciekłych. Naszą ofertę kierujemy do Klientów indywidualnych, firm, administracji osiedli i zakładów przemysłowych. Atutem naszego przedsiębiorstwa jest terminowa obsługa oraz szybka reakcja na zmieniające się potrzeby Klientów.

Specjalizujemy się w takich dziedzinach jak:
- wywóz nieczystości płynnych,
- czyszczenie przydomowych oczyszczalni ścieków,
- wypompowywanie wody z basenów, stawów, piwnic,
- asenizacja.

Obsługujemy teren Lublina jak również okoliczne gminy do niego przylegające. Usługi świadczymy w oparciu o niezbędne zezwolenia i regulaminy.

Nasi pracownicy przygotują konkretną ofertę cenową adekwatną do Państwa zapotrzebowań. Ceny zależne są od ilości nieczystości oraz od częstotliwości ich opróżnień.

Naszym Klientom oferujemy dojazd w umówionym czasie. Profesjonalnie podchodzimy do swojej pracy dlatego w przypadku awarii gwarantujemy obsługę poza kolejnością. Wystawiamy faktury VAT.

Obsługujemy gminy: Lublin, Konopnica, Głusk, Wólka, Niemce, Jastków, Spiczyn, Jabłonna, Niedrzwica Duża, Bełżyce, Mełgiew.

Zapraszamy do współpracy.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń