Producent Opakowań z Tworzyw Sztucznych Wojciech Barański

Sprzedaż butelek i kanistrów

Sprzęt do produkcji opakowań
ul. Północna 207a, 20-818 Lublin lubelskie
(1 opinia) napisz opinię
Strona www
Telefon
506 414 486
Producent Opakowań z Tworzyw Sztucznych Wojciech Barański

Informacje

O nas
Zakład Produkcyjno Handlowo Usługowy Wojciech Barański działa w Lublinie od 1995r. Produkowane są w nim butelki i kanistry z tworzyw sztucznych a także, od niedawna, zaślepki z tworzyw sztucznych do odwodnień do okien PVC.
Opakowania wytwarzane są metodą wytłaczania z rozdmuchiwaniem w formie, z najwyższej jakości tworzyw takich jak polietylen wysokiej gęstości – HDPE oraz polietylen niskiej gęstości – LDPE.
Istnieje możliwość wykonania opakowań według zamówień z formy powierzonej przez klienta.
W ofercie są opakowania spełniające wyśrubowane normy i wymagania klienta np. butelki do prochu strzelniczego (opakowania antystatyczne).
W naszej ofercie znajdują się zaślepki do odwodnień z tworzyw sztucznych takich jak PP, ABS, służące do zamaskowania otworu odwadniającego w oknach PVC. Posiadamy różne kształty oraz wymiary zatyczek w szerokiej gamie kolorystycznej. W procesie produkcyjnym odwodnień dodajemy stabilizator UV – dzięki temu zachowują kolor na dłużej. Zatyczki pakowane są w zgrzewanym worku foliowym najczęściej w ilości 100 lub 500 sztuk danego koloru lub według potrzeb klienta.
Nieustannie firma rozwija się poprzez usprawnianie procesu technologicznego dzięki między innymi rozbudowie zakładu czy modernizacji sprzętu, co powoduje zwiększenie wydajności – firma ciągle dąży do zwiększenia produkcji i zmniejszenia czasu jaki jest potrzebny na jej wykonanie. Aby dostosować się do wciąż idącego naprzód rynku, do oferty wprowadzane są nowe produkty takie jak np. nowe rodzaje zakrętek, nowe kształty i wymiary butelek/kanistrów.
Chętnie podejmiemy współpracę w zakresie wytłaczania z rozdmuchiwaniem oraz wtrysku. Mamy doświadczenie w produkcji nawet dość wymagających produktów. Na naszej wtryskarni możemy wyrabiać z tworzyw sztucznych elementy o masie od 1g do 200 g. Park maszynowy wzbogaca szereg urządzeń frezarsko – tokarskich. Oferujemy transport i wysyłki pełno-paletowe oraz wysyłki kurierskie naszych produktów.
Produkty i usługi
W ofercie mamy przede wszystkim:

BUTELKI z kroplomierzem 15 ml / 20 ml / 30 ml / 60 ml / 120 ml,
200 ml, 250 ml, 370 ml, 500 ml, 750 ml, 1000 ml,
1000 ml z certyfikatem UN,
1000 ml z uchem,
15000 ml, 2000 ml, 3000 ml.

KANISTRY
1L, 4L, 5L, 10L, 20L, 30L

NAKRĘTKI
dopasowane do poszczególnych opakowań, dostępne w różnych kolorach,

LEJKI
do kanistrów 10/20/ 30 L
do butelek

ZAŚLEPKI DO OTWORÓW ODWADNIAJĄCYCH DO OKIEN PVC dostępne w kolorach znajdujących się w międzynarodowym wzorniku RAL dopasowanych do oklein okiennych, również w kolorach nietypowych, drewnopodobnych np. oregon, winchester, dąb bagienny. Istnieje możliwość wyprodukowania zatyczek w dowolnym kolorze na zamówienie
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
D
Dawidek915
Godny polecenia producent opakowań z tworzyw sztucznych. Od dawna z nim współpracuję i z czystym sumieniem mogę polecić. Pełna satysfakcja gwarantowana.