Adwokat Anna Kamińska Radca prawny Agnieszka Woźniak Radca prawny Dorota Złotkiewicz-Kidyba

Kompleksowe usługi prawne

Radcy prawni
ul. Pana Balcera 6B/7, 20-601 Lublin lubelskie
Poniedziałek 09:00 - 17:00
Wtorek 09:00 - 17:00
Środa 09:00 - 17:00
Czwartek 09:00 - 17:00
Piątek 09:00 - 17:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Adwokat Anna Kamińska Radca prawny Agnieszka Woźniak Radca prawny Dorota Złotkiewicz-Kidyba

Informacje

Opis działalności
Adwokat Anna Kamińska, radca prawny Agnieszka Woźniak i radca prawny Dorota Złotkiewicz-Kidyba prowadzą wspólnie kancelarię prawną w centrum biznesowo-finansowym Lublina. Współpracują razem od 2000 roku i pomagają osobom fizycznym oraz podmiotom gospodarczym i instytucjom.
Produkty i usługi
Kancelaria adwokat Anny Kamińskiej i radczyń prawnych Agnieszki Woźniak oraz Doroty Złotkiewicz-Kidyby oferuje pomoc prawną na terenie całego kraju. Kancelaria reprezentuje m. in. przedsiębiorców prowadzących działalności na terenie Polski oraz w innych państwa UE i poza jej granicami. Klienci kancelarii mogą liczyć na fachowe porady prawne, sporządzanie pisemnych opinii oraz reprezentowanie przed instytucjami, urzędami i sądami wszystkich instancji. Pomoc prawna obejmuje takie dziedziny prawa jak:
-prawo cywilne
-prawo spadkowe
-prawo karne
-prawo gospodarcze
-prawo spółek
-prawo pracy
-prawo rodzinne
-prawo administracyjne
-prawo rzeczowe
-prawo osobowe

Ponadto udzielana jest pomoc związana z prawem turystycznym, konsumenckim i prawem umów.

Przykładami spraw prowadzonych w zakresie prawa rodzinnego są rozwody, separacje, a także spory o podział majątku, alimenty oraz opiekę nad dziećmi. Z kolei z prawa cywilnego wynikają sprawy spadkowe, np, nabycie spadku i unieważnienie testamentu, kwestie zasiedzenia i uznanie za zmarłego. Kancelaria często prowadzi sprawy dotyczące zniesienia współwłasności, użytkowania wieczystego, ustanowienia drogi koniecznej i służebności przesyłu.

Adwokaci i radcy prawni zajmują się również reprezentowaniem podczas procesów karnych oskarżonych i poszkodowanych, a w ramach sporów dotyczących prawa pracy pracodawców oraz pracowników.

Inne usługi prawne jakimi mogą się zająć prawnicy są sprawy odszkodowań za wypadki komunikacyjne i wypadki losowe oraz sporządzanie i opiniowanie umów. Mogą to być np. umowy powołania spółek, ich podziału i łączenia.

Wymienione informacje dotyczące kancelarii adwokat Anny Kamińskiej i radczyń prawnych Agnieszki Woźniak oraz Doroty Złotkiewicz-Kidyby to nie wszystko czego można się dowiedzieć. Więcej przeczytają Państwo na stronie internetowej albo uzyskają pod podanym numerem telefonu. Możliwe jest też nawiązanie kontaktu mailowego.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
biłgorajski, Chełm, krasnostawski, lubelski, łęczyński, puławski, świdnicki

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe