Wojciech Pałkowski Usługi stolarskie

Meble pod wymiar.

Meble na zamówienie
ul. Początkowa 34, 20-805 Lublin lubelskie
(4 opinie) napisz opinię
Wojciech Pałkowski Usługi stolarskie

Informacje

Opis działalności
Meble Pałkowski to firma zlokalizowana w Lublinie. Zajmujemy się produkcją mebli na zamówienie. Osobą decyzyjną w firmie jest Wojciech Pałkowski. Działamy od 1990 roku.
Produkty i usługi
Nasza firma Pałkowski to przede wszystkim wysokiej jakości meble produkowane na zamówienie. Wszystkie nasze produkty łączy kilka cech wspólnych, wśród których można wymienić wysokie walory estetyczne, funkcjonalność oraz niezwykłą wytrzymałość.

Prowadzimy naszą działalność już od 30 lat, a przez cały ten czas udało nam się zdobyć odpowiednie doświadczenie oraz zaufanie klientów, dzięki czemu możemy zagwarantować najwyższą jakość wszystkich naszych produktów.

Nasza oferta to między innymi:
- meble na wymiar,
- stoły,
- krzesła,
- meble biurowe,
- meble fornirowe

Ponadto zajmujemy się produkcją schodów i antresoli, a także wykonujemy biblioteczki, szafy na wymiar oraz szafy wnękowe. Na specjalne życzenie klienta podejmujemy się wykonania kompleksowego zabudowania kuchni w nasze niezwykłe meble kuchenne.

Oprócz produkcji różnego rodzaju sprzętów zajmujemy się także w firmie Pałkowski renowacją mebli. Jesteśmy w stanie odrestaurować nawet najbardziej zaniedbane meble i przywrócić im dawny blask. Do wszystkich prac wykorzystujemy wyłącznie najlepszej jakości materiały.

Zatrudnieni przez nas pracownicy to doświadczeni stolarze, którzy poprzez swój wieloletni staż w zawodzie oraz dużą wiedzę na temat mebli są w stanie poradzić sobie z każdym powierzonym im zadaniem.

Gwarantujemy rzetelność, precyzję oraz terminowości.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego. Na stronie internetowej umieściliśmy dodatkowe zdjęcia i informacje dotyczące produkowanych mebli.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
lubelskie, małopolskie, podkarpackie, świętokrzyskie

Opinie

(4 opinie) napisz opinię
K
Kornelia
Firma godna polecenia, w krótkim czasie wykonali dla nas piękną biblioteczkę.
K
Kalina
Firma Pana Wojciecha podjęła się wykonania szafy pod wymiar, jesteśmy z niej naprawdę zadowoleni. Polecamy!
K
Krzysztof
Najlepsze meble do salonu jakie mogłem sobie wymyślić, ekstra design.
G
Gośka
Meble kuchenne dopasowane do indywidualnych potrzeb.