Wojciech Pałkowski Usługi stolarskie

Wysokiej jakości konstrukcje stalowe.

Konstrukcje stalowe
ul. Początkowa 34, 20-805 Lublin lubelskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Wojciech Pałkowski Usługi stolarskie

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy, której właścicielem jest Wojciech Pałkowski znajduje się w Lublinie. Specjalizujemy się w produkcji konstrukcji stalowych. Działalność w branży prowadzimy nieustannie od 1990 roku.
Produkty i usługi
Specjalizujemy się w produkcji i montażu konstrukcji stalowych. Możemy Państwu zaproponować wysokiej jakości schody. Sporym zainteresowaniem wśród naszych Klientów cieszą się antresole.

W naszym warsztacie powstaje każdy element szaf, stołów i krzeseł. Dzięki temu możemy nadzorować cały proces produkcji. Realizujemy oryginalne projekty. Stolarze dbają o każdy szczegół taki jak kolor, rodzaj drewna, czy formy zafrezowań. Naszą specjalnością są meble kuchenne na zamówienie. Tworzymy je z pasją i zaangażowaniem.

Możemy Państwu zaoferować stworzenie kuchni angielskiej i kuchni w innych stylach. Meble będą wykonane z wykorzystaniem ręcznego malowania specjalnymi lazurami. Charakteryzuje je duża ilość zdobień i zafrezowań. Do mebli kuchennych wykorzystujemy głównie płyty laminatowe, fornirowane i z MDF-u lakierowanego.

Gwarantujemy, że każda usługa jest przez nas świadczona terminowo. W naszej ofercie można znaleźć także:
- meble biurowe,
- stoły,
- krzesła.

Uzupełnieniem oferty jest renowacja mebli. Zapraszamy do kontaktu z firmą Usługi stolarskie z Lublina. Więcej informacji można znaleźć na naszej stronie internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
lubelskie, małopolskie, podkarpackie, świętokrzyskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń