Galwanex

Ochrona antykorozyjna metali

Galwanizacja
ul. Powojowa 25, 20-442 Lublin lubelskie
(2 opinie) napisz opinię
Telefon
(81) 501 20 60
Galwanex

Informacje

Opis działalności
Zakład produkcyjny Galwanex znajduje się w Lublinie. Przedsiębiorstwo zajmuje się wytwarzaniem i nakładaniem powłok antykorozyjnych. Ma niezwykle bogate doświadczenie, które sięga początku lat 90. XX wieku. Wykonuje usługi na rzecz podmiotów działających w różnych branżach używających metalowych części i elementów.
Produkty i usługi
Korozja to największe zagrożenie dla elementów metalowych. Metal w wilgotnym środowisku koroduje, a to zmniejsza jego wytrzymałość. Rozwiązaniem, które jest powszechnie stosowane jest zabezpieczanie antykorozyjne części i elementów metalowych w galwanizerni, takiej jak ta prowadzona przez Galwanex. W nowoczesnym zakładzie wykwalifikowaniu pracownicy zajmują się zabezpieczaniem detali, elementów dekoracyjnych oraz elementów konstrukcyjnych. Oferta przygotowana przez firmę obejmuje przede wszystkim oksydowanie stali i żelaza, czyli ich czernienie. Nadaje to trwałej ochrony i sprawia, że elementów nie trzeba lakierować, a to zmniejsza ich wagę. Galwanex oferuje również:
-cynkowanie galwaniczne,
-cynkowanie z połyskiem,
-cynkowanie zawieszkowe,
-cynkowanie bębnowe,
-pasywacja powłok.

Cynkowanie galwaniczne wykonywane jest metodą elektrolizy, poprzez kąpiel galwaniczną. W zależności od wielkości elementów nakładanie powłok o grubości od 5 µm a 30 µm wykonywane jest bębnowo lub zawieszkowo.

Możliwe jest też pokrywanie metalu błyszczącą warstwą cynku i pasywacja metalu. W tym drugim przypadku na warstwę cynkową nakładana jest dodatkowa warstwa niereaktywna, dzięki czemu metal nie ma bezpośredniego kontaktu z otoczeniem.

Wymienione informacje dotyczące usług wykonywanych w zakładzie Galwanex to nie wszystko, czego można się dowiedzieć. Po więcej najlepiej wejść na stronę internetową. Można również napisać e-maila albo zadzwonić.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
R
Ralfik468
Usługi galwanizacyjne na wysokim poziomie. Polecam Galwanex!
K
kris1967
Galwanex to zakład, w którym szybko i dokładnie zabezpieczają elementy metalowe przed korozją. Jestem bardzo zadowolony z ich pracy, bo nie tylko dotrzymali terminu, ale też cena za usługę nie wzrosła. Galwanizacja w odpowiedni sposób pokryła części warstwą cynku.

Słowa kluczowe