Galwanex

Nakładanie powłok antykorozyjnych na elementy stalowe i żelazne

Metalizowanie i powlekanie tworzyw
ul. Powojowa 25, 20-442 Lublin lubelskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(81) 501 20 60
Galwanex

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy Galwanex znajduje się w Lublinie. Przedsiębiorstwo od 30 lat zajmuje się usługami, które mają na celu zabezpieczanie antykorozyjne elementów metalowych różnej wielkości. Prace te wykonywane są np. na elementach konstrukcyjnych budynków oraz częściach używanych przy budowie pojazdów.
Produkty i usługi
Szybko, dokładnie i za konkurencyjną stawkę. Tak swoje usługi realizuje firma Galwanex. Przedsiębiorstwo zapewnia indywidualne podejście do każdego zlecenia, w tym dobieranie odpowiedniej metody zabezpieczania antykorozyjnego. Wśród stosowanych w zakładzie metod można wymienić oksydowanie, nazywane inaczej czernieniem. Używane jest do zabezpieczania elementów stalowych i żelaznych, np. śrub. Ponadto specjaliści z galwanizerni używają do zabezpieczania metali cynkowania galwanicznego. Wykorzystuje ono do działania elektrolizę, a wykonywane jest za pomocą kąpieli galwanicznych, czyli zanurzania poszczególnych elementów w cynku. Cynkowanie zawieszkowe stosowane jest w przypadku większych elementów, a mniejsze cynkowane są bębnowo. Firma Galwanex oferuje również takie usługi jak:
-pasywacja elementów żelaznych,
-pasywacja elementów stalowych,
-odwodorowywanie detali metalowych,
-galwanizacja z połyskiem.

Dodatkowe informacje dotyczące firmy Galwanex i realizowanych usług znajdują się na stronie internetowej. Pytania dotyczące galwanizowania można wysyłać mailowo albo kierować pod podany numer telefonu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe