Time-Lux

Pasja i doświadczenie.

Pamiątki i upominki
ul. Probostwo 4, 20-089 Lublin lubelskie
poniedziałek 08:00 - 16:00
wtorek 08:00 - 17:00
środa 08:00 - 17:00
czwartek 08:00 - 16:00
piątek 08:00 - 16:00
sobota 09:00 - 13:00
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(81) 747 83 26
533900986
607624063
Adres korespondencyjny
ul. Probostwo 4, 20-089 Lublin lubelskie

Informacje

Opis działalności
Hurtownia upominków, biżuterii, zegarków, zegarów, budzików, baterii i akcesoriów zegarmistrzowskich Posiadamy wieloletnie doświadczenie w handlu oferowanym asortymentem. Swoją ofertę opieramy na znajomości aktualnych trendów na rynku. Stawiamy na duży wybór towaru i częste dostawy, profesjonalną obsługę i indywidualne podejście. Nasz asortyment jest objęty serwisem gwarancyjnym. Zapewniamy dowóz.
Produkty i usługi
Niewiele rzeczy może równać się ze sprawieniem przyjemności komuś bliskiemu – członkowi rodziny czy serdecznemu przyjacielowi. Jednym z najskuteczniejszych sposobów wywoływania uśmiechu na twarzy drugiej osoby jest podarowanie wyjątkowego prezentu.

W naszej hurtowni oraz sklepie detalicznym dokładamy wszelkich starań, aby okazjonalne upominki były naprawdę niezwykłe - zarówno ze względu na swój wygląd, jak i niepowtarzalny charakter. Oferowane przez nas produkty z pewnością trafią w samo serce każdej obdarowanej osoby.

Szeroki asortyment którym dysponujemy, to przede wszystkim pięknie wykończona i zdobiona polska ceramika oraz luksusowa porcelana. Bogate wzornictwo cechuje również drewniane figurki i starannie wykonane zegary. Dostępne w naszej hurtowni wyroby z metalu charakteryzują się natomiast dużą różnorodnością kształtów i rozmiarów.

Wielbiciele kawy mogą zaopatrzyć się u nas w młynki o unikalnym wyglądzie, dzięki którym proces przygotowania ciepłego napoju nabierze indywidualnego charakteru. Fotografie z bliskimi osobami z pewnością ozdobią odpowiednio dobrane, drewniane ramki do zdjęć. Z produktów biznesowych możemy wyróżnić eleganckie portfele z ekologicznej skóry oraz zegarki naręczne. Oferujemy także niezbędne opakowania prezentowe w szerokiej gamie kolorystycznej.

Na oferowane produkty udzielamygwarancji, z możliwością skorzystania z wewnętrznego serwisu doświadczonego zegarmistrza - także po jej wygaśnięciu. Nasz asortyment pochodzi zarówno od polskich dostawców, jak również od cenionych i wyselekcjonowanych przez nas firm zagranicznych.

Nasza siedziba znajduje się w centrum Lublina, przy ul. Probostwo. Dogodna lokalizacja i bezpłatny parking, to kolejne powody, które sprawiają, że zakupy u nas są łatwe i przyjemne.

Posiadamy bogate doświadczenie, zdobyte w trakcie wieloletniej obecności na rynku. Zapraszamy do wizyty i zapoznania się z naszą szeroką ofertą.
Marki i specjalizacje
Oferujemy upominki z plateru (cukiernice, szkatułki, patery, sztućce),drewna (szkatułki, figurki), ramki, art.z porcelany, mosiądzu,wyroby z kryształu,wazony, patery oprawione w metal, kadzidła, biżuterię oraz szeroki wybór zegarków, zegarów, budzików. Sprzedajemy polskie kwietniki stojące i ścienne.Posiadamy baterie w tym całą gamę dla zegarmistrzów. Oferujemy paski, bransolety i części zegarmistrzowskie. Posiadamy opakowania prezentowe, portfele ze skóry i ekologiczne, etui na klucze i okulary
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń