Wagotechnika Wagi Samochodowe

Szeroki wybór wag elektronicznych

Wagi
ul. Puławska 25 /u7, 20-051 Lublin lubelskie
Poniedziałek 07:00 - 16:00
Wtorek 07:00 - 16:00
Środa 07:00 - 16:00
Czwartek 07:00 - 16:00
Piątek 07:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Wagotechnika Wagi Samochodowe

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy Wagotechnika znajduje się w Lublinie. Na rynku działamy nieprzerwanie od 1998 roku, oferując nowoczesne rozwiązania technologiczne z zakresu ważenia.
Produkty i usługi
Klientom naszej firmy oferujemy nowoczesne rozwiązania technologiczne z zakresu ważenia. Świadczymy też szeroki wachlarz usług. Mamy spore doświadczenie w sprzedaży i produkcji wag do rozmaitych zastosowań.

Znajdą Państwo u nas między innymi wagi elektroniczne, w tym wagi przemysłowe i samochodowe. Jesteśmy w stanie wykonać wagi przemysłowe, które mogą pracować nawet w bardzo ciężkich warunkach przemysłowych. Zajmujemy się legalizacją i montażem wag, a także doposażeniem w odpowiedni sprzęt wag platformowych, pomostowych i samochodowych.

Wyposażamy placówki medyczne, apteki i sklepy w wagi: precyzyjne, osobowe, kontrolne, etykietujące, liczące, analityczne. Ponadto prowadzimywypożyczalnię wzorców dużej masy. Zapewniamy własny transport.

Wagi elektroniczne, które oferujemy bez problemu współpracują z różnymi urządzeniami, w tym czytnikami kodów kreskowych, drukarkami czy komputerami. Na życzenie klienta jest możliwość stworzenia specjalistycznej wersji oprogramowania.

Prowadzimy też serwis wag. Przeprowadzamy naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne. Współpracujemy z większością znanych na rynku producentów wag w zakresie serwisu ich urządzeń. W ramach usług serwisowych zajmujemy się hybrydyzacją wag mechanicznych, naprawą urządzeń współpracujących z wagami i kalibracją wag. W razie potrzeby możemy zająć się konserwacją wagi elektronicznych i mechanicznych. Uzupełnienie oferty stanowi przygotowanie wag i odważników do legalizacji albo wzorcowania.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Wagotechnika.
Marki i specjalizacje
Oferujemy produkty firm, takich jak: CAS, Ohadus, Axis, Yarudo Plus Sp. z o.o., radwag, Vibra, Mettler, Toledo, Soehnle Professional, Rinstrum Smart Weigming Solutions, GSE, Flintec, Digi.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Ł
ŁK
Firma godna polecenia!
K
Kasia
Świetny kontakt, bezproblemowa współpraca, gorąco polecam.
P
Podpis
Polecam Bardzo dobra firma
F
f.a.
firma goda polecenia, solidnie i bardzo fachowo