Ikar Transport i Przeprowadzki Marek Nowak

Kompleksowa pomoc podczas przeprowadzek

Transport samochodowy
ul. Różana 7/21, 20-538 Lublin lubelskie
Poniedziałek Otwarte całą dobę
Wtorek Otwarte całą dobę
Środa Otwarte całą dobę
Czwartek Otwarte całą dobę
Piątek Otwarte całą dobę
Sobota Otwarte całą dobę
Niedziela Otwarte całą dobę
(2 opinie) napisz opinię
Ikar Transport i Przeprowadzki Marek Nowak

Informacje

Opis działalności
Firma Ikar, w której zajmujemy się transportem oraz przeprowadzkami prowadzona jest przez Marka Nowaka. Siedziba naszej firmy, która działa na rynku już do 1992 roku, zlokalizowana jest Lublinie.
Produkty i usługi
Wykwalifikowana kadra pracownicza, którą zatrudniamy to doświadczeni kierowcy i nie tylko. W zakresie ich kompetencji znajdą Państwo przewóz rzeczy do 24 ton, osób, ładunków drobnicowych, paletowych, a także przestrzennych do 120 metrów sześciennych. Jesteśmy do dyspozycji nie tylko w Lublinie, gdzie zarejestrowana jest nasza działalność, lecz na terenie całego kraju oraz za granicą.

Poza transportem proponujemy naszym Klientom działania dotyczące przeprowadzek. W tym zakresie wykonujemy takie prace jak między innymi:

- dostarczanie opakowań kartonowych, folii i taśm,
- pakowanie oraz zabezpieczanie mienia,
- demontaż oraz montaż mebli,
- załadunek i rozładunek mienia,
- ustawienie mienia w wyznaczonym miejscu.

Co ważne, proponujemy również pomoc w przeprowadzkach firm. Usługi transportowe oraz przeprowadzkowe nie odbyłyby się, gdyby nie specjalistyczna flota pojazdów ciężarowych, oraz busów. Zatrudniani przez nas kierowcy bezpiecznie oraz na czas transportują rzeczy od 1 tony do 24 ton.

Uzupełnieniem naszej oferty jest okazjonalny przewóz osób na specjalne zamówienie. Przewozimy gości weselnych, uczestników imprez rodzinnych, a także wycieczki szkolne i nie tylko.

Zapraszamy do wspópracy - firma Ikar z Lublina.
Certyfikaty
Certyfikat Kompetencji Zawodowych w Krajowym Transporcie Rzeczy oraz Osób, Certyfikat Wojewódzkiego Klubu Techniki i Racjonalizacji w Lublinie z dziedziny BHP dla kadry inżynieryjno-technicznej oraz pracodawców i osób kierujących pracownikami.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
O
Olaf
Super, firma godna polecenia. Panowie spisali się na medal z przeprowadzką, wszystko zrobili dużo szybciej niż przypuszczałam. Pozdrawiam i polecam.
W
Weronik_ka
Jedna z lepszych firm, która zajmuje się organizacją przeprowadzek. Mają ogromne doświadczenie.