Brukland Sp. z o.o.

Profesjonalne usługi brukarskie

Brukarstwo
ul. Raszyńska 20-780 Lublin lubelskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Brukland Sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności
Brukland funkcjonuje w branży od 2003 roku. Siedziba działalności zlokalizowana jest na terenie Lublina, w województwie lubelskim. Specjalnością zakładu jest brukarstwo.
Produkty i usługi
Głównym profilem działalności jest kompleksowa obsługa w zakresie brukarstwa. Brukland od wielu lat specjalizuje się w dostarczaniu swoim klientom wysokiej jakości kostki brukowej oraz szlachetnych płyt tarasowych wielu znanych i renomowanych producentów. Tego rodzaju materiały znajdują idealne zastosowanie podczas wykonywania takiego podłoża jak parkingi, podjazdy, czy chodniki. Wykwalifikowana i doświadczona kadra pracownicza bez problemu zajmie się zarówno projektowaniem, jak i układaniem kostki brukowej wokół każdej posesji.

Do pracy wykorzystywane są wysokiej klasy sprzęty i materiały, które pozwalają na rzetelną i terminową realizację zleceń. Każde zadanie wykonywane jest bardzo dokładnie i z należytą starannością. Brukland gwarantuje profesjonalną obsługę, fachowe doradztwo i atrakcyjne warunki współpracy. Wizytówką działalności są najlepsze ceny na rynku. Oferta kierowana jest zarówno do osób indywidualnych, jak i właścicieli firm oraz przedsiębiorstw.

Szczegóły oferty znajdą Państwo na stronie internetowej. W razie pytań, czy wątpliwości zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

Zapraszamy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
lubelskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń