Edu Tour Klaudia Giordano

Interesujące i angażujące wycieczki po Europie i Lubelszczyźnie

Biura podróży i agencje turystyczne
ul. Słomkowskiego 11/30, 20-492 Lublin lubelskie
(2 opinie) napisz opinię
Telefon
691 516 727
Adres korespondencyjny
ul. Słomkowskiego 11/30, 20-492 Lublin lubelskie

Informacje

Opis działalności
Biuro podróży Edu Tour, którego właścicielką jest Klaudia Giordano, działa na rynku od 2014 roku. Siedziba firmy mieści się w Lublinie. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
Produkty i usługi
Wycieczki organizowane przez biuro Edu Tour są przemyślane i dobrze prowadzone. Mają one zaangażować turystów poprzez ciekawe miejsca do zwiedzania oraz poznanie historii danego kraju, miasta czy regionu.

Biuro Podróży Edu Tour posiada wszelkie niezbędne wpisy i certyfikaty. Ma również certyfikat Prezydenta Miasta Lublina, jako Biuro Przyjazne Seniorom. Przewodnictwo wycieczek to pasja, dzięki której pomagają oni poszerzać ludziom wiedzę oraz horyzonty. Dzięki temu można poznać i przeżyć wiele ciekawych historii czy przygód.

Pracownicy biura posiadają stosowne licencje oraz uprawnienia do pilotażu wycieczek. Odpowiednio posługują się oni językami obcymi, które pozwalają nabezproblemową komunikację za granicą. Są doświadczeni i pracują w zawodzie od wielu lat, co pozwala na dokładną i przemyślaną organizację danej wycieczki.

Bardzo chętnie organizowane są wyjazdy do wielu krajów Europy. Są to między innymi Włochy, Węgry, kraje bałkańskie czy sąsiedzi Polski. Także istnieje możliwość uczestniczenia w wycieczce na terenie Polski, a w szczególności Lubelszczyzny.

Serdecznie zapraszamy na stronę internetową biura Edu Tour celem poznania szczegółowej oferty.
Marki i specjalizacje
Edu Tour posiada wpis do rejestru organizatorów i pośredników turystyki marszałka woj.lubelskiego pod nuemrem 240.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Media społecznościowe

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
A
Adrian
Serdecznie polecam. Dzięki podróżom człowiek może poszerzyć swoje horyzonty, a te organizowane przez Panią Klaudię są naprawdę ciekawe.
O
Oliwia
Naprawdę świetne biuro podróży. Organizują ciekawe wycieczki w jeszcze bardziej interesujące miejsca, a to wszystko w naprawdę niewielkiej cenie.