Indywidualna Praktyka Lekarska w Miejscu Wezwania Monika Jadczak

Lekarskie wizyty domowe
ul. Wertera 26, 20-713 Lublin, woj. lubelskie
(3 opinie) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(5)
(4)
(5)
NIP
7121958214

Informacje

Firma prowadzi swoją działalność w ramach branży Lekarskie wizyty domowe. Indywidualna Praktyka Lekarska w Miejscu Wezwania Monika Jadczak ma swoją siedzibę w miejscowości Lublin w województwie lubelskim.
Jeśli chcesz nawiązać z Indywidualna Praktyka Lekarska w Miejscu Wezwania Monika Jadczak kontakt osobisty, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych: [kopiuj]. Siedziba firmy mieści się pod adresem 20-713 Lublin ul. Wertera 26.
Mamy nadzieję, że w ofercie firmy Indywidualna Praktyka Lekarska w Miejscu Wezwania Monika Jadczak znajdziesz to, czego poszukujesz. Firma dokłada wszelkich starań, aby oferowane przez nią usługi były na jak najwyższym poziomie.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(3 opinie) napisz opinię
P
W
Pacjent W.
Pani doktor nie słucha co pacjent ma jej do powiedzenia. Bardzo niemiła i niesympatyczna. Wygląda na to, że swoje osobiste problemy próbuje sobie wyładować na pacjentach.
P
Pacjentka.
Nie polecam, bardzo niesympatyczna osoba.
P
Pacjentka
Nie polecam dr Jadczak
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.