Reall Agencja Zaopatrzenia Technicznego

Z nami napędzisz swój biznes!

ul. Wojciechowska 7L, 20-704 Lublin lubelskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Strona www
Telefon
(81) 536 13 00
815361301
814415181
602292044
Adres korespondencyjny
ul. Wojciechowska 7L, 20-704 Lublin lubelskie

Informacje

O nas
Firma REALL Agencja Zaopatrzenia Technicznego powstała w 1990 roku w Lublinie. Od początku swej działalności zajmuje się elementami techniki transportowej i transmisji mocy. Podczas swojej długoletniej działalności firma zdobyła wiele prestiżowych nagród oraz certyfikatów w tym tytuł Firmy 10-lecia Lubelszczyzny w kategorii przedsiębiorstwo małe oraz w roku 2007 uzyskała tytuł Wojewódzkiego Lidera Biznesu. W roku 2006 wdrożono system ISO 9001.

Długoletnia działalność oraz sukcesywnie podnoszone standardy pozwoliły firmie na osiągnięcie pozycji jednego z liderów rynku techniki napędowej.

Nasza oferta to między innymi łańcuchy, koła pasowe, sprzęgła, taśmy transportowe, kubełki elewatorowe, przyssawki i wiele innych. Zakres naszych działań to również doradztwo techniczne oraz pomoc w rozwiązywaniu problemów z tym związanych. Zajmujemy się również całodobowo serwisem taśm transportowych. Dzięki wieloletniej współpracy z najlepszymi światowymi producentami możemy oferować produkty najwyższej jakości.

Sukces naszej firmy to również doskonały zespół. Wieloletnie doświadczenie w branży oraz stale podnoszone kwalifikacje na szkoleniach krajowych jak i zagranicznych pozwalają na fachową realizacje powierzonych nam zadań

Duży magazyn oraz szeroki asortyment zgromadzonych tam produktów pozwala na kompleksową obsługę odbiorców, a dzięki automatycznym regałom sterowanym systemem komputerowym, również na sprawne i szybkie realizowanie zamówień.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY.
Opis działalności
POTRZEBUJESZ TECHNICZNEGO DORADZTWA LUB POMOCY W ROZWIĄZANIU TWOJEGO PROBLEMU? SZUKASZ NIEZAWODNEGO PARTNERA? Lepiej trafić nie mogłeś!
Produkty i usługi
POTRZEBUJESZ TECHNICZNEGO DORADZTWA LUB POMOCY W ROZWIĄZANIU TWOJEGO PROBLEMU? SZUKASZ NIEZAWODNEGO PARTNERA?

Lepiej trafić nie mogłeś!

Dlaczego właśnie REALL?

Bo my w odróżnieniu od naszych konkurentów po prostu wykonujemy rzetelnie swoją prace. Nie obiecujemy gruszek na wierzbie, nie wybudujemy 3 milionów tanich mieszkań i nie pomożemy tak szybko jak Goździkowa, ale wiesz, że:

- robimy wszystko najlepiej jak potrafimy, a znamy się na tym, bo robimy to od 23 lat

- najtaniej jak możemy, a że Biedronką nie jesteśmy, to nie mamy codziennie niskich cen.

- naszą prace wykonujemy najszybciej jak jesteśmy w stanie, bo czas to pieniądz nie tylko dla Ciebie.

SPRAWDŹ NAS!

Agencja Zaopatrzenia Technicznego REALL powstała w 1990 roku w Lublinie. Wieloletnie doświadczenie i współpraca z renomowanymi na świecie dostawcami sprawiły, że jest ona jedyną z czołowych firm w swojej branży.

* taśmy transportowe
* koła zębate
* koła łańcuchowe
- łańcuchy rolkowe
- koła łańcuchowe
* sprzęgła
* pasy zębate
* wałki cardana
* tuleje montażowe
* elementy gumowo-metalowe
* łańcuchy zębate
* koła pasowe
* taper lock
* ssawki
* ssanie silnikowe
* pasy napędowe
* sprzęgła przeciążeniowe
* tuleje ETP
* pasy poliuretanowe
* czerpaki elewatorowe
* koła i listwy płytkowe
* tworzywa techniczne

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń