Impex Trans Mariusz Besztak

Przewozy autokarowe, wynajem autobusów, wynajem autokarów, autokary.

Komunikacja i przewozy pasażerskie
ul. Wyszyńskiego 1, 20-102 Lublin lubelskie
poniedziałek Otwarte całą dobę
wtorek Otwarte całą dobę
środa Otwarte całą dobę
czwartek Otwarte całą dobę
piątek Otwarte całą dobę
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(48) 503 15 42
Adres korespondencyjny
ul. Wyszyńskiego 1, 20-102 Lublin lubelskie

Informacje

O nas
Niezawodne autokary i doświadczeni kierowcy znający języki obce są w stanie sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów.

Od wielu lat współpracujemy z biurami turystycznymi z Polski i z zagranicy, w związku z tym znamy specyfikę obsługi obcokrajowców, dzięki czemu gwarantujemy naszym klientom pełną satysfakcję.

Posiadamy busy oraz autokary turystyczne z pełnym wyposażeniem, o zróżnicowanej liczbie miejsc od 8 do 72. Współpracujemy również z innymi firmami o tym samym profilu działalności, w związku z tym możemy mieć do dyspozycji tabor o dużej liczebności i realizować zlecenia przewozu dużejliczby pasażerów.

Posiadamy wszelkie niezbędne licencje i zezwolenia upoważniające do świadczenia usług w zakresie okazjonalnego przewozu osób.

Są to między innymi:
- licencja wspólnotowa nr 0008 na międzynarodowy przewóz osób,
- licencja na krajowy przewóz osób,
- certyfikat kompetencji zawodowych.
Opis działalności
Lata gromadzenia doświadczeń doprowadziły do tego, że obecnie jesteśmy jedną z największych i najbardziej renomowanych firm świadczących usługi w zakresie krajowego i międzynarodowego przewozu osób.
Produkty i usługi
Jeżeli poszukujesz licencjonowanego przedsiębiorstwa, oferującego usługę kompleksowego wynajmu busów na terenie Lublina i okolic, skontaktuj się z IMPEX-TRANS – jedną z najlepszych w tej branży firm działających na polskim rynku.

Zapewniamy profesjonalny przewóz osób, dysponując szerokim wachlarzem pojazdów różnej wielkości i przeznaczenia. Posiadamy autokary i busy turystyczne o różnej ilości miejsc – od 8 do 72, a prowadzona ścisła współpraca partnerska z innymi firmami z naszej branży na terenie kraju sprawia, że jesteśmy w stanie w perfekcyjny sposób przygotować i przeprowadzić każdy projekt bez względu na wielkość grupy i rejon realizacji projektu. W grę wchodzi cała Polska oraz turystyczne imprezy pozajej granicami.

Nasza pomoc dla organizatorów przedsięwzięć przewozowych może mieć szerokie spektrum – od wynajmu autokarów, do organizacji i obsługi konferencji, czy koncertów.

Dla IMPEX-TRANS nie ma zleceń mniej lub bardziej ważnych, gdyż jeśli Klient zdecyduje się obdarzyć nas swoim zaufaniem i skorzystać z oferowanych usług, czujemy się zobligowani do należytego zadbania, aby zaplanowane przedsięwzięcie zrealizowane zostało sprawnie i z zachowaniem wysokich standardówbezpieczeństwa. Tak jest w przypadku wycieczek szkolnych, zorganizowanych wyjazdów na imprezy sportowe, czy firmowych imprez integracyjnych.

IMPEX-TRANS wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Klientów, co ma odzwierciedlenie w dostosowaniu ceny za usługę do możliwości zleceniodawcy. Kalkulacje ustalane są indywidualnie dla każdego zamówienia.
W razie zainteresowania naszą ofertą, konieczne jest wypełnienie formularza, który umieszczony został na naszej stronie internetowej.

Jeżeli macie Państwo jakieś pytania związane z naszą ofertą, prosimy o skontaktowanie się osobiście, przy pomocy telefonu lub poczty e-mail. Bezzwłocznie rozwiejemy wszelkie wątpliwości, doradzimy i pomożemy stworzyć logistyczny plan przedsięwzięcia. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.
Marki i specjalizacje
- Neoplan N122 71+1 miejsc
- Bova Magnum 70+1 miejsc
- Bova Magnum 66+1 miejsc
- Bova Magnum 66+1 miejsc
- Bova Magiq 63+1 miejsc
- Van Hool 58+1 miejsc
- Neoplan N2216 57+1 miejsc
- Bova Futura 56+1 miejsc
- VDL 55+1 miejsc
- Neoplan N316 SHD 53+1 miejsc
- Volvo B 12-600 51+1 miejsc
- Bova Futura 50+1 miejsc
- Mercedes Atego 38+1 miejsc
- Temsa Opalin 29+1 miejsc
- Iveco Daily 20+1 miejsc
- Renault Master 15+1 miejsc
- Ford Transit 8+1 miejsc
- Opel Vivaro 8+1 miejsc
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
P
Polak
2018-03-02 08:49:19
Wszystko sprawnie załatwione. Polecam.