Eko-Util Wywóz szamba

Profesjonalne usługi asenizacyjne i mechaniczne.

Wywóz śmieci i odpadów
ul. Zadębie 54, 20-231 Lublin lubelskie
(1 opinia) napisz opinię
Telefon
(81) 745 19 19
Eko-Util Wywóz szamba

Informacje

Opis działalności
Jesteśmy firmą Eko-Util, która świadczy usługi asenizacyjne w szerokim zakresie. Właścicielem firmy jest Piotr Zdybel, a nasza siedziba znajduje się w Lublinie. Na rynku istniejemy już od 1996 roku.
Produkty i usługi
Przede wszystkim świadczymy usługi wywozu szamba i udrażniania kanalizacji na terenie miasta Lublin i gmin ościennych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, gdyż funkcjonujemy na rynku nieprzerwanie od niemalże 25-ciu lat. Posiadamy zaplecze techniczno-sprzętowe niezbędne do zabezpieczenia ciągłości usług.

Jesteśmy w posiadaniu zezwoleń na transport nieczystości ciekłych z następujących gmin:
- Lublin Wólka,
- Głusk Niemce,
- Strzyżewice,
- Niedrzwica Duża,
- Garbów,
- Konopnica,
- Świdnik,
- Mełgiew,
- Jastków,
- Jabłonna.

U nas płacą Państwo za metry wypompowane zgodnie z pomiarem na beczce i cennikiem. Posiadamy sprzęt do udrażniania kanalizacji. Zajmujemy się także świadczeniem usług mechanicznych, w ramach których naprawiamy silniki, skrzynie biegów, układy hamulcowe w samochodach osobowych oraz dostawczych.

Wykonujemy naprawy i remonty maszyn budowlanych oraz miksokretów renomowanych producentów. Zapewniamy także dostęp do części zamiennych. Zatrudniamy jedynie wykwalifikowane osoby, które zawsze sumiennie oraz terminowo wykonują wszystkie powierzone nam zlecenia.

Zapraszamy do współpracy oraz na stronę internetową firmy Eko-Util z Lublina.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych województwach:
łęczyński, kraśnicki, Lublin, świdnicki, lubartowski, lubelski

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
G
Grzegorz
Można liczyć na tę firmę asenizacyjną dosłownie zawsze. Nie tylko wywożą szambo, ale też naprawiają samochody oraz miksokrety.