"Lancet" Sp. z o.o. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej

Lekarskie wizyty domowe
ul. Zdrowa 14, 20-383 Lublin, woj. lubelskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

(5)
(4)
(5)
NIP
7122770671
Telefon

Informacje

Głównym profilem działalności firmy "Lancet" Sp. z o.o. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej jest Lekarskie wizyty domowe. Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Lublin w województwie lubelskim.
Firma nie dostarczyła nam szczegółowych danych na temat swojej oferty.
Więcej informacji na jej temat uzyskasz poprzez kontakt z "Lancet" Sp. z o.o. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej poprzez telefon: (81) 75... .
Siedziba firmy "Lancet" Sp. z o.o. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej znajduje się pod adresem 20-383 Lublin ul. Zdrowa 14. Jeżeli korzystasz z nawigacji GSP, pomocne mogą okazać się dokładne współrzędne geograficzne firmy: [kopiuj]
Wieloletnia obecność firmy na rynku, pozwala nam na przekonanie, że jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom obsługi i kompetencje niezbędne do załatwienia przedsięwzięć zleconych "Lancet" Sp. z o.o. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.