Pracownia Ikon Anna Syta

Warsztaty pisania ikon

Kursy i szkolenia
Lublin lubelskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
793 724 252
Adres korespondencyjny
Lublin lubelskie
Może cię zainteresować

Informacje

Opis działalności
Nazywam się Anna Syta. Z wykształcenia jestem historykiem sztuki. Ikonami zajmuję się od kilkunastu lat.
Produkty i usługi
Dzięki Pracowni Ikon pw. Św. Antoniego będą mieć Państwo okazję obcować z niezwykłą sztuką, jaką jest pisanie ikon. Prowadzimy zajęcia grupowe oraz indywidualne dla osób zainteresowanych zgłębianiem tajników całego procesu powstawania ikony. Szkolenia prowadzone są przez profesjonalistkę, która ma szeroką wiedzę z zakresu plastyki, malarstwa oraz historii sztuki.

Nauka w pracowni prowadzona jest tak, aby uczeń nabył podstawowe umiejętności techniczne i opanował niezbędną wiedzę, tak, aby mógł w przyszłości tworzyć ikony samodzielnie.

Warsztaty prowadzone są w małych, kilkuosobowych grupach. Daje to możliwość prowadzącemu konsultowania uczniów na bieżąco. Pozwala też na stworzenie bardzo kameralnej atmosfery, sprzyjającej wzajemnemu poznaniu się kursantów. To wszystko daje podwaliny do rozwinięcia pokładów umiejętności artystycznych, które drzemią w każdej osobie. Zapewniamy wszelkie materiały, które są niezbędne podczas malowania ikon.Przyjmujemy także zamówienia na ikony, które będą idealnym prezentem z okazji różnych uroczystości. Mogą to być podarunki na chrzest, pierwszą komunię czy też ślub. Każdy detal, taki jak sposób wykonania zdobienia czy też wybór postaci, która ma być przedstawiona na ikonie, zawsze jest konsultowany z Klientem.Wieloletnie doświadczenie pozwala nam spełnić oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Jesteśmy otwarci na Państwa pomysły oraz uwagi.Podejmujemy się niestandardowych zleceń, które sprawią, że dzieło będzie oryginalne i niepowtarzalne.

Zainteresowane osoby zachęcamy do kontaktu telefonicznego w celu poznania szczegółowych informacji.

Warsztaty: ul. Archidiakońska 6, Pracownia Stowarzyszenia Lotne Babki

Zapraszamy do kontaktu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń