Inspiracje-Art Dekoracje balonowe

Najpiękniejsze dekorację na twoim ślubie.

Dekoratorstwo i architektura wnętrz
ul. Łukasińskiego 4 kiosk 3-4, 22-400 Zamość lubelskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
603 188 220
Adres korespondencyjny
ul. Łukasińskiego 4 kiosk 3-4, 22-400 Zamość lubelskie

Informacje

Opis działalności
Inspiracje-Art Ewa Machajska to firma mająca swą siedzibę w Zamościu, na obszarze województwa lubelskiego. Oferujemy unikalne dekoracje na różne imprezy, jubileusze, urodziny, party.Posiadamy największy w Zamościu asortyment balonów gumowych, foliowych z helem. Tylko u nas balony z personalizacją oraz bukiety balonowe.
Produkty i usługi
Proponujemy Państwu między innymi:
Dekoracje balonowe,
Dekoracje ślubne,
Dekoracje sal weselnych,
Dekorację kościołów,
Dekoracje plenerów,
Dekorację firmowe.

Wykonujemy również dekoracje studniówkowe oraz dekoracyjne pokrowce na krzesła. Godnymi uwagi oraz wartymi polecenia są nasze dekoracje balonowe. Tworzymy bukiety balonowe, ozdabiamy nimi ściany oraz oferujemy możliwość zrobienia balon party. Zdobywaliśmy nasze doświadczenie w tej kwestii od prawdziwych mistrzów świata balonowego. Do naszej pracy wykorzystujemy balony helowe.

Poza samym tworzeniem dekoracji prowadzimy również sklep z akcesoriami weselnymi, dodatkami ślubnymi oraz akcesoriami imprezowymi. Oferujemy szeroki wybór różnych rzeczy, które stanowią świetne uzupełnienie każdej imprezy i same w sobie są świetnymi atrakcjami.

Polecamy w szczególności:

Kieliszki toastowe,
Kotyliony,
Gadżety weselne,
Poduszeczki do podawania obrączek,
Talerzyki,
Girlandy, serpentyny itd.

Tworzenie dekoracji naróżne okazje to dla nas nie tylko praca, ale także przyjemność. Do każdego przyjętego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny, starając się po konsultacjach z klientem stworzyć oprawę uroczystości, która zapadnie wszystkim w pamięć na bardzo długo. Zapewniamy Państwu rzetelność, dokładność oraz bezwzględną terminowość wykonywanych zleceń.

Zapraszamy do sprawdzenia naszej szczegółowej oferty.
Marki i specjalizacje
Specjalizujemy się w tworzeniu dekoracji przy rozmaitych uroczystościach. Tworzenie pięknego tła jest dla nas przede wszystkim wielką pasją, w której spełniamy się tworząc niezapomniane oprawy imprez. Jesteśmy obecni na rynku od dziesięciu lat i stale rozwijamy się, poszerzamy asortyment i robimy co w naszej mocy, by prowadzone przez nas działania mogły spełnić oczekiwania wszystkich klientów.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
lubelskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń