Glass System Bartłomiej Sędłak

Szkło dla wnętrz mieszkalnych i biurowych

Szklarze
ul. Aleje 1 Maja 33, 22-400 Zamość lubelskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Glass System Bartłomiej Sędłak

Informacje

Opis działalności
Glass System Zamość Producent zabudowy ze szkła. Szkło do kuchni. Lustra na wymiar. Kabiny prysznicowe. Balustrady ze szkła. Szklane drzwi. Zadaszenia ze szkła. Szkło hartowane. tel.577-748-775 Bezpłatny pomiar i wycena. Zapraszamy
Produkty i usługi
Glass System wyróżnia ambicja i chęć stworzenia oryginalnych, użytecznych rozwiązań. Produkując szkło, chcemy, aby docierało do Klientów z całej Polski i miało zastosowanie we wnętrzach oraz elewacjach budynku. Zależy nam na stałej współpracy, dlatego zapewniamy Państwu produkty najwyższej jakości.
Kontrolujemy wszystkie procesy i etapy produkcji. Wykorzystujemy materiały najwyższej jakości.

W naszej ofercie znajdą Państwo:
- szkło do kuchni,
- lustra,
- kabiny prysznicowe,
- balustrady.
-
Tworzymy oryginalne wzory dla każdej kuchni. Mogą Państwo wybrać gotowe materiały lub poprosić o indywidualną grafikę na szkle.

Nasze lustra, są eleganckie i pasują do nowoczesnych i klasycznych łazienek. Posiadamy w sprzedaży lustra AGC, srebrne, grafitowe, brązowe i lustra weneckie. W naszym parku maszynowym uzyskujemy szkło o grubości od 3 do 25 mm.

Oferujemy także szkło do kabiny prysznicowej lub ścianki do łazienek. Grubość i wymiar dostosowujemy do potrzeb i zastosowania. Szkło jest trwałe, bezpieczne i odporne na zarysowania. Możemy połączyć szkło z kamieniem, metalem i szkłem. Nasz personel pomoże dobrać odpowiednie rozwiązanie do Państwa łazienki.

Nasze szklane balustrady są niezwykle estetyczne z powodu wykorzystania profili aluminiowych, które ograniczają okucia balustrad. Systemy, są zaprojektowana tak, aby dawały wiele możliwości mocowania do podłoża oraz zastosowania pochwytów w różnych kształtach.

Serdecznie zapraszamy do współpracy z firmą Glass System z Zamościa. Więcej informacji na naszej stronie internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
lubelskie, podkarpackie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń