Popularna PHU

Części zamienne do naprawy klimatyzatorów i instalacji wentylacyjnych

Klimatyzacja
ul. Kilińskiego 82, 22-400 Zamość lubelskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Popularna PHU

Informacje

Opis działalności
Popularna to firma z siedzibą w Warszawie, prowadząca też filię w Zamościu. Specjalizuje się w dostarczaniu komponentów montażowych i części zamiennych do urządzeń AGD oraz instalacji klimatyzacyjnych i wentylacyjnych.
Produkty i usługi
W hurtowni Popularna można kupić części i urządzenia renomowanych marek. Szeroka oferta, fachowe doradztwo i atrakcyjne ceny sprawiają, że miejsce to jest najlepszym wyborem dla każdego, kto zajmuje się montażem i naprawą urządzeń klimatyzacyjnych, instalacji wentylacyjnych i sprzętów małego oraz dużego AGD. Klimatyzatory sprzedawane przez firmę to:
-klimatyzatory ścienne,
-klimatyzatory sufitowe,
-klimatyzatory przypodłogowe,
-klimatyzatory kasetonowe,
-klimatyzatory kanałowe.

Można do nich dokupić pompki skroplin, moduły sterujące, sprężarki, agregaty i elementy montażowe. Pełne zestaw komponentów dostępny jest też dla instalacji wentylacyjnych, zarówno tych domowych, jak i przemysłowych. Kanały, kształtki, przewody elastyczne, rekuperatory i obejmy to tylko niektóre ze sprzedawanych artykułów.

Bogata oferta obejmuje również części i komponenty dla chłodnictwa, np. chłodnice i chłodziwa, a także części potrzebne do naprawy AGD. Podzespołami dostępnymi w hurtowni można naprawić pralki, lodówki, kuchenki, odkurzacze, roboty kuchenne i inne urządzenia używane w gospodarstwach domowych i lokalach gastronomicznych.

Ofertę uzupełniają narzędzia pomiarowe i serwisowe. Więcej o nich i innych produktach można przeczytać na stronie internetowej hurtowni Popularna.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
lubelskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń