Popularna PHU

Części zamienne do naprawy klimatyzatorów i instalacji wentylacyjnych

Klimatyzacja
ul. Kilińskiego 82, 22-400 Zamość lubelskie
(8 opinii) napisz opinię
Popularna PHU
ul. Kilińskiego 82, 22-400 Zamość lubelskie
Telefon
Popularna PHU

Informacje

Opis działalności firmy Popularna PHU w Zamość
Popularna to firma z siedzibą w Warszawie, prowadząca też filię w Zamościu. Specjalizuje się w dostarczaniu komponentów montażowych i części zamiennych do urządzeń AGD oraz instalacji klimatyzacyjnych i wentylacyjnych.
Produkty i usługi
W hurtowni Popularna można kupić części i urządzenia renomowanych marek. Szeroka oferta, fachowe doradztwo i atrakcyjne ceny sprawiają, że miejsce to jest najlepszym wyborem dla każdego, kto zajmuje się montażem i naprawą urządzeń klimatyzacyjnych, instalacji wentylacyjnych i sprzętów małego oraz dużego AGD. Klimatyzatory sprzedawane przez firmę to:

-klimatyzatory ścienne,
-klimatyzatory sufitowe,
-klimatyzatory przypodłogowe,
-klimatyzatory kasetonowe,
-klimatyzatory kanałowe.

Można do nich dokupić pompki skroplin, moduły sterujące, sprężarki, agregaty i elementy montażowe. Pełne zestaw komponentów dostępny jest też dla instalacji wentylacyjnych, zarówno tych domowych, jak i przemysłowych. Kanały, kształtki, przewody elastyczne, rekuperatory i obejmy to tylko niektóre ze sprzedawanych artykułów.

Bogata oferta obejmuje również części i komponenty dla chłodnictwa, np. chłodnice i chłodziwa, a także części potrzebne do naprawy AGD. Podzespołami dostępnymi w hurtowni można naprawić pralki, lodówki, kuchenki, odkurzacze, roboty kuchenne i inne urządzenia używane w gospodarstwach domowych i lokalach gastronomicznych.

Ofertę uzupełniają narzędzia pomiarowe i serwisowe. Więcej o nich i innych produktach można przeczytać na stronie internetowej hurtowni Popularna.
Zasięg działania
Firma Popularna PHU z lokalizacji: Zamość świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
lubelskie

Opinie

(8 opinii) napisz opinię
A
Arkadiusz
Firma posiada w ofercie szeroki wybór urządzeń klimatyzacyjnych. Sam zaopatrzyłem się u nich w klimatyzator przypodłogowy. Działa znakomicie! Szczerze polecam.
B
Bartłomiej
Duży wybór części renomowanych marek. Jako serwisant klimatyzatorów z wieloletnim doświadczeniem polecam hurtownię.
G
Grzegorz
Z części z hurtowni można naprawić każdy klimatyzator.
A
Artur
Na co dzień montuję klimatyzatory, więc regularnie muszę kupować akcesoria do ich instalacji. Wybieram produkty z oferty tej hurtowni, bo sprzedają markowe rozwiązania.
Ł
Łukasz
Najlepsze klimatyzatory w przystępnych cenach. Dla klientów kupuję tylko w hurtowni Popularna.
R
Rpinof
Duży wybór klimatyzatorów renomowanych marek. Polecam hurtownię.
K
kris1967
Mają wszystko, co potrzebne do montażu i naprawy klimatyzacji.
S
Stanisław
Super obsługa klienta