"Beauty-Bud" Agnieszka Różańska

Prace wyburzeniowe, rozbiórki, prace ziemne. Kompleksowo i profesjonalnie.

Wyburzenia i rozbiórki
ul. Peowiaków 14 lok. 17, 22-400 Zamość lubelskie
poniedziałek 08:00 - 16:00
wtorek 08:00 - 16:00
środa 08:00 - 16:00
czwartek 08:00 - 16:00
piątek Zamknięte
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
515 403 826
Adres korespondencyjny
ul. Peowiaków 14 lok. 17, 22-400 Zamość lubelskie
Może cię zainteresować

Informacje

Opis działalności
Prace ziemne, wyburzenia, rozbiórki.
Produkty i usługi
Nasza firma Beauty-Bud zajmuje się rozbiórkami ręcznymi i mechanicznymi, również kruszeniem betonu i transportem. Realizujemy projekty od 2013 r. i zakres naszej działalności obejmuje całą Polskę. Pracujemy w sposób bezpieczny i zgodny z przepisami BHP. Zatrudniony przez nas zespół to doświadczone ekipy i profesjonalni operatorzy maszyn budowlanych z wszystkimi potrzebnymi pozwoleniami. Szeroki wybór sprzętu ciężkiego pozwala nam na odpowiedni dobór do zlecenia pod względem wydajności i niwelowania czasu potrzebnego na wykonanie. Warto wspomnieć, że wywiązujemy się ze zleceń terminowo, jesteśmy dyspozycyjni i zapewniamy wysoką jakość realizowanych prac budowlanych. Współpracujemy z instytucjami jak i osobami prywatnymi.

Istniejemy na rynku dopiero parę lat, jednak posiadamy już sporo zrealizowanych projektów, grono zadowolonych zleceniodawców. Dodatkowo naszą chlubą są zatrudnieni przez nas operatorzy i ekipy budowlane, którzy są niezastąpieni w swojej pracy. Zawsze dbają o jakość wykonania, jak i środowisko naturalne. Specjalistyczny sprzęt ciężki, którym dysponujemy jest dostosowany do różnych warunków panujących na placach budowy. Rozbiórki ręczne przeprowadzane są w sposób profesjonalny i sprawny z użyciem potrzebnego sprzętu. Dzięki temu jesteśmy w stanie spełniać oczekiwania naszych Klientów i dbać o ich zadowolenie. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, jednak zawsze z takim samym zaangażowaniem.

Oferujemy rozbiórki mechaniczne z użyciem sprzętu ciężkiego. Rozbiórki ręczne obejmują prace m.in. wyniesienie mebli, demontaż GK, skucie płytek, demontaż sufitów, demontaż okien, drzwi, kucie posadzek, rozbiórka ścian z cegły, pustaków, rozbiórki dachu, kucie stropów, itp. Dodatkowo nasza firma świadczy usługę kruszenia betonu, jak również potrzebny w drugiej fazie transport gruzu, czy kruszywa. Zapraszamy do współpracy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. na obszarze wymienionych miejscowości:
Wołomin, Mińsk Maz., Pruszków, Warszawa, Otwock, Ożarów Maz., Legionowo, Piaseczno

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń