Agromarket

Sprzedaż nowych i używanych maszyn rolniczych

Serwis sprzętu rolniczego
ul. Szczebrzeska 19, 22-400 Zamość lubelskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Agromarket

Informacje

Opis działalności
Agromarket to firma zajmująca się sprzedażą maszyn rolniczych oraz wykonywaniem usług serwisowych. Główna siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w Jaryszkach koło Poznania, natomiast jedna z kilku fili mieści się w Zamościu, w województwie lubelskim. Firma działa od 1993 roku dostarczając pojazdy renomowanych marek.
Produkty i usługi
Prowadzanie prac rolnych wymaga najczęściej zastosowania specjalnych maszyn. Najlepsze z nich znajdują się w ofercie Agromarket. Firma sprzedaje maszyny prosto od producentów albo używane, choć w dobrym stanie technicznym. Pojazdy są funkcjonalne, proste w obsłudze i niezawodne. W przypadku usterek przedsiębiorstwo służy sprzedażą części zamiennych i ogumienia oraz wykonywaniem napraw. Doskonale wyposażony serwis prowadzony jest w siedzibie głównej i filiach oraz za pośrednictwem wozów naprawczych. Prace wykonywane są zarówno w ramach gwarancji, jak i po jej zakończeniu.

Agromarket prowadzi przede wszystkim sprzedaż ciągników rolniczych Deutz-Fahr i Lamborghini. Ponadto na ofertę przedsiębiorstwa składają się takie pojazdy jak:
-kombajny zbożowe,
-przyczepy samozbierające,
-przetrząsacze,
-zgrabiarki,
-owijarki,
-ładowarki,
-przyczepy.

Ładowarki dzielą się na teleskopowe i przegubowe. Firma sprzedaje też agregaty do terenów zielonych, pogłębiacze, brony talerzowe i kultywatory. Specjalne akcesoria do maszyn, które oferuje Agromarket to m.in. przystawki do zbioru słoneczników i kukurydzy oraz ładowacze czołowe. Sprzedawane są też opryskiwacze, siewniki, zbieracze kamieni i pielniki. Inne maszyny dostępne w ofercie to:
-paszowozy,
-rozrzutniki obornika,
-wozy asenizacyjne,
-separatory do ziarna,
-przenośniki taśmowe,
-rozdrabniacze,
-zgniatacze.

Uzupełnieniem oferty jest sprzedaż maszyn komunalnych, w tym zamiatarek, pługów śnieżnych i kosiarek. Dostępne są kosiarki bijakowe, bębnowe i dyskowe, które sprawdzają się nie tylko przy koszeniu trawy na poboczach i na boiskach, ale również przy pracach rolniczych.

Wymienione informacje to nie wszystko, czego można się dowiedzieć o ofercie przygotowanej przez Agromarket. Po więcej najlepiej wejść na stronę internetową, ale warto też zadzwonić albo napisać maila.Marki i specjalizacje
Firma sprzedaje maszyny różnych marek, w tym Deutz-Fahr, Lamborghini, Hardi, Kongskilde, Metaltech, Kverneland, Sipma i Pronar.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
lubelskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

unia,