Inwers Meble Na Wymiar Bartłomiej Ziarkiewicz

Meble w dowolnym stylu

Meble
ul. Tarninowa 5, 22-400 Zamość lubelskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Inwers Meble Na Wymiar Bartłomiej Ziarkiewicz
ul. Tarninowa 5, 22-400 Zamość lubelskie
NIP
9222214137
Telefon
Inwers Meble Na Wymiar Bartłomiej Ziarkiewicz

Informacje

Opis działalności firmy Inwers Meble Na Wymiar Bartłomiej Ziarkiewicz w Zamość
Nasza firma Inwers Meble wykonuje oryginalne meble na zamówienie, zgodne z wymiarami pobranymi u Klientów. Wykonujemy meble dowolnego typu, w atrakcyjnych cenach. Nasza siedziba mieści się w Zamościu. Właścicielem jest Bartłomiej Ziarkiewicz.
Produkty i usługi
Meble są naszą pasją i jednocześnie czymś, na czym znamy się najlepiej. Wykonujemy profesjonalne projekty które są odpowiedzią na potrzeby naszych odbiorców. Jeśli potrzebują stylowych mebli w stylu Vintage, zapewnimy im je. Jeśli chcą unowocześnić wystrój swojej kuchni, bez problemu zrealizujemy dla nich nawet najbardziej wymagające projekty.

Dojeżdżamy do Klientów zainteresowanych naszą ofertą. Na miejscu sporządzamy niezbędne pomiary, a następnie wysłuchujemy potrzeb i pomysłów naszych Klientów, które będziemy chcieli wizualizować.

Oferujemy wykonanie:
- mebli biurowych
- mebli łazienkowych
- mebli sklepowych
- mebli kuchennych
- mebli do sypialni
- szaf przesuwnych
- szaf wolnostojących
- zabudowy garderoby
- zabudowy wnęk i poddaszy

Dla Klientów realizujemy nawet najbardziej skomplikowane zlecenia. Dzięki wiedzy, doświadczeniu, umiejętnościom oraz dostępowi do najwyższej jakości materiałów możemy Klientom zapewnić ciekawe efekty.

Jesteśmy także zainteresowani współpracą zakresie cięcia i okleinowania płyt meblowych różnego typu. Nasza pracownia posiada także profesjonalne maszyny, z których pomocą możemy zająć się cięciem szkła oraz luster na dowolne wymiary oraz do pożądanych kształtów. Prowadzimy również dystrybucję akcesoriów meblowych, w tym:
- zawiasów
- uchwytów
- wkładów do szafek i szuflad
- szafek cargo
- nóżek
- podnośników
- oświetlenie LED

Nasze akcesoria z pewnością świetnie sprawdzą się w swoich zadaniach. Uzupełnieniem naszej oferty jest sprzęt AGD przeznaczony do zabudowy. Możemy zrealizować każdy projekt kuchni w rewelacyjnie niskich cenach.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
Zasięg działania
Firma Inwers Meble Na Wymiar Bartłomiej Ziarkiewicz z lokalizacji: Zamość świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
lubelskie, mazowieckie, podkarpackie, podlaskie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń